• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Blago se svima vama meni još ništa ni od avansa ni od kontrole niti se ko od njih najavljuje za kontrolu... Da znam na čemu sam kad sam im već na popisu za kontrolu...Ja ću izluditi više od tog čekanja da se oni pokrenu nek uplate nešto barem pa nek onda dođu u kontrolu.. mogli bi i sad tak, čula sam da su znali tak prije uplatiti pa onda doći ljudima u kontrolu... Sad sigurno neće doći bar još tjedan dva u kontrolu dok se snijeg ne otopi...
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
141
Nema ni meni kuna a kontrola bila 20.12., čekaju da se striček vrati s bolovanja kroz 15ak dana pa da unese što treba, uglavnom nemam komentara, samo oni po nama mogu kako hoće, mi ni a ni b...nama je sve super...da je sve kako štima onda bi bilo pravilno da se poljoprivrednici obavijeste, da se ove god povećane kontrole, da nema isplate dok se ne obave, nego ovako, ko te ***e, ako nazoveš tako ćeš možda i saznati...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Ma ja sam bila kod njih u agenciji prošli tjedan i provjerili su mi da sam na popisu kontrole i da čekam da dođu a kad će ni oni ne znaju sami... Da to ste u pravu za sve što ste napisali... Trebali su obavijestiti al baš njih briga jel nama trebaju ti novci ili ne... Tako da ih ne vrijedi zvati najbolje je otići kod njih ako možeš... I da to su povećali kontrole na duplo nego prošle godine a samo njih troje ima kontrolora od toga jedan na godišnjem drugi na bolovanju... Kažu da će možda iz drugih županija dolaziti na ispomoć...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
A kažu da kontrola kod samo 1% poljoprivrednika, kako da ne.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
98
Iskreno, ne kužim kako oni to isplaćuju meni je sijelo u četvrtak i danas neka siča gledano na prošlu god,Dali je kome isto tako.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
141
Nama je kontrolor rekao da ne mogu ni stići sve napraviti do kraja godine..ne znaš više kome vjerovati..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
68
kada mogu ocekivati isplatu za mlade ako mi je prva godina?
(do sada sve druge isplate osim mladih isto kao kod drugih)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh