• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Čitam jučer da zamjenik ministrice Tugomir Majdak rekao da stiže proljetna pomoć poljoprivrednicima od 26 mil eura. To mora da je mislio na mjeru 22. I tu su maznili 2 milijuna jer su prilikom natječaja rekli da će biti preko 28 mil. Eura
 

Neretva

Član
Tu od
24 Svi 2019
Poruka
43
Ja sam lani proizvodno vezanu dobio u 7 misecu i to sredinom
Ove godine PVP za voće ide u martu ili travnju, tako su najavili, prošle godine smo zahtjeve za pvp voće podnosili do 01.05 mislim
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Čitam jučer da zamjenik ministrice Tugomir Majdak rekao da stiže proljetna pomoć poljoprivrednicima od 26 mil eura. To mora da je mislio na mjeru 22. I tu su maznili 2 milijuna jer su prilikom natječaja rekli da će biti preko 28 mil. Eura
Ne, ovo je nešto drugo, nema veze sa mjerom 22
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
164
Baš je danas teško biti seljak

Umjesto da nas potiću da proizvodim hranu oni nas jebu s žutim trakama ,živicama ,leptirima reduciranom obradom ...pa plug je vrh od oruđa još ga je vukao i isusov magarac i bio vrh oruđe 1000 g a gle sad se neko sjetio da ista nevalja ..***** ga u prkno
 
Posljednje uređivanje:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Sve je kod nas naopačke postavljeno.
Bez svega se može,ali bez hrane i vode nemože.
Mi smo ionako rasprodana država,i netreba biti iznenađen na njihov odnos prema proizvođačima,jer skoro sve tvornice koje su nešto proizvodile,to je prodano/uništeno..
Treba im ne vjerovati što kažu i što pišu,jer nema smisla..
Ja sam odabrao ovaj put sam,nije mi nametnut,ali ipak sam se nadao "pogurancu" u vidu zakupa zemljišta,ili prodaje pa da se kupi.
Nevidim smisao ruralnog razvoja a natječaja za zemljište nema,ili ga ima,ali to je ona sića što JLS-ovi daju na 5 godina(neizgrađeno građevinsko zemljište koje je u poljoprivrednoj funkciji).
Zar ima smisla govoriti o razvoju ruralnih krajeva i istovremeno hrpa zapuštenih/neobrađenih parcela stoji,zarasta,nije u nikakvoj funkciji osim rugla/skloništa za lisice,čagljeve itd
..
Nismo samodostatni u gotovo ničemu,čemu onda to famozno poticanje proizvodnje a istovremeno nema ograničenja uvoza?
Pa tko tu koga??
Nije mi jasno kako nemogu doslovno prekopirati od onih koji imaji to dobro riješeno,maknuti ono što nevalja i svi sretni...
Ovo je mazanje očiju,i socijalna mjera onima koji se trude i mukotrpno rade ovaj težak posao.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Nitko tebe ne tjera da radiš to kaj radiš...pobjegni poput njih ;)


ŠALA!
Bez zamjerke molim :ppozdrav:
To veli i naš veterinar😂😂😂 ko tjera njega da bu u čizmama po štalama,umjesto da se uvali u upravu za veterinarstvo i nas da se mučimo sa životinjama i po polju 😂
Kaj ćeš,ludo pa živi 😛😛
 
  • Haha
Reactions: ZJ

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Pa ne mogu svi biti uhljebi i ništa ne raditi. Poneko mora i kopati kako bi uhljebi lipo živili. Radnici postoje zbog neradnike uhljeba, kako bi oni sidili u toplom primali redovito visoke plaće i planirali ljetovanje
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Bogati ovi iz vlade daju neku pomoc hahahaha za 50.000opg-ova,,,26.000.000eur,,,dajte nas potporu do kraje jeb.....😡
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Pitam se samo od kud im...daju šakom i kapom (bar se tak hvale, puna televizija ih je)...a prije par dana su rasprodavali obveznice???
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh