• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
675
Zvao danas,rekli iduću tjedan bi trebali dobiti(to su rekli i prije mjesec dana), a krave i proizvodno vezana za 10ak dana.
Nije mi ništa isplaćeno,ni avans.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
393
Desetak dana...moš mislit. To do Uskrsa ne bu..Tak da moraju reči da su nam dali " uskrsnicu"💩
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Zar stvari ne finkcioniraju na sljedeci način.

Kontrola se na radi na 1005 PG-a nego na određenom postotku (prestupitelji imaju veći težinski faktor), sustav odabire PG koji idu u kontrolu i tip kontrole. Za odabrane nema isplate dok se ne provede kontrola kroz Monitoring i onda se izda riješenje za ratarski dio i ide isplata za to (OP, ZP). Za stoku i ostalo kontrole idu i ne dobijaju se sredstva dok se kontrola ne zavrsi . Zato neki nisu dobili kjoš nista, nekima fali 2 rata , a neki jos čekaju samo poravnanja.

Zar vam to nije logično??

Neka me netko ispravi...
Da tako funkvionira ja bi dobio kompletan poticaj prije 2 mjeseca.
Ovako su iaplatili avans i dio prve rate. Zašto sad visi ostatak samo oni znaju...
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Rasprodaja mesarima 😢jebi ga ne moze se ovo vise !!!!! jebeni uhljebi pokopali (Nas)pricam za sebe😢ljudi moji drz te se💪
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
393
@Apli ...nema utjehe ...
Vozimo se po 50 + km u jednom smjeru,da bi kupili telad...od ovih koji još predaju mlijeko,uglavnom je svugdje ista priča: da se bar možemo riješiti mljekare,ovo se više ne da izdržati.
Žao mije mi je.
Mi smo glavninu natovarili u jesen 2017, mljekaru poslali u p.m. ,iduće godine prodali još...ostali na par krava ,sa nikakvom vet uslugom...
Danas smo na stalnih 20 - ak komada, hranimo telad do 200 kg i ostavimo si koje svoje tele za junicu.
Da je po 10 kn mlijeko ( žmrlj eura) nikad više cisterna u moje dvorište.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
Da tako funkvionira ja bi dobio kompletan poticaj prije 2 mjeseca.
Ovako su iaplatili avans i dio prve rate. Zašto sad visi ostatak samo oni znaju...
Ok mozda ne funkcionira..

Ali kakav Avans si ti dobio? Navikli te kao i druge da mislis da je to avans.
"Avansno je placanje unaprijed prije nego je usluga odrađena tj dana kupcu."
Kako je ovo oko poticaja avansno , kad plaćaju s zaostatkom i svi se bunite na kasnjenje??!!!

Vlada( na sve mislim) kaže avans i hvale se tim terminom u EU i vi mislite odmah da je to avans... dajte malo počnite vikat, glasati se il ne glasati na određene datume, kad smo im tako bitni jednom u 4 godine.
Dajte im avansmo i glasove prije nego se dokažu.

Evo ja sam Avansno svoje glasove poništio za sljedećih 20godina. tj dodjelio sam ih "nitkome" tko sada sjedi u saboru i lokalnim foteljama.
:)
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
@Apli ...nema utjehe ...
Vozimo se po 50 + km u jednom smjeru,da bi kupili telad...od ovih koji još predaju mlijeko,uglavnom je svugdje ista priča: da se bar možemo riješiti mljekare,ovo se više ne da izdržati.
Žao mije mi je.
Mi smo glavninu natovarili u jesen 2017, mljekaru poslali u p.m. ,iduće godine prodali još...ostali na par krava ,sa nikakvom vet uslugom...
Danas smo na stalnih 20 - ak komada, hranimo telad do 200 kg i ostavimo si koje svoje tele za junicu.
Da je po 10 kn mlijeko ( žmrlj eura) nikad više cisterna u moje dvorište.
Kcerke i sina mi zaoooo😡😡😡😡😡😡kazu mama tata di su sve ovcice nisu jos dosle jel,,,,,, jel od 230kom ostavili 43 starije,,,,majku im je razbojnickuuuu
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Ok mozda ne funkcionira..

Ali kakav Avans si ti dobio? Navikli te kao i druge da mislis da je to avans.
"Avansno je placanje unaprijed prije nego je usluga odrađena tj dana kupcu."
Kako je ovo oko poticaja avansno , kad plaćaju s zaostatkom i svi se bunite na kasnjenje??!!!

Vlada( na sve mislim) kaže avans i hvale se tim terminom u EU i vi mislite odmah da je to avans... dajte malo počnite vikat, glasati se il ne glasati na određene datume, kad smo im tako bitni jednom u 4 godine.
Dajte im avansmo i glasove prije nego se dokažu.

Evo ja sam Avansno svoje glasove poništio za sljedećih 20godina. tj dodjelio sam ih "nitkome" tko sada sjedi u saboru i lokalnim foteljama.
:)
U pravu si👍
 

jb0344

Član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
50
Jutro, napokon u Agronetu promjena statusa za mjeru 22 ,vise nije podnesen nego u obradi.Ima li tko da je vec dobio odluku ?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh