• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
113
Ima li tko da mu još nije sjela m22? Ja sam jučer ujutro potvrdio tj odrekao se prava na prigovor.
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Rekla je sad u travnju, ali ja mislim da ni oni to ne znaju već kad im se naredi isplaćuju.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,057
Ljudi sto kazete za blokade cesta da izademo na cestu i trazimo svoje..jel ovako dalje ne moze ako dopustimo da nas j.... j... ce nas stalno
Čekaj da mi traktor dođe sa servisa sljedeći tjedan 🤣🤣🤣


Ovo je Hrvatska. Možda uz neku krovnu organizaciju kakva ne postoji u hrvatskoj.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,128
A gdje su te poljoprivredne organizacije Dobar život na selu, Lijep život na selu, komore....??? Zbog čega one nisu pokretač akcija za rješavanje problema?
To je sve poput sindikalnih organizacija kojih ima stotine u RH, a milijun zaposlenih. Sve su one tu samo radi njihovih čelnika, a ne i dobrobiti članova. Isto kao i političke organizacije. Koristi od njih nema, samo novi namet za poljoprivrednika i narod.
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
40
Nitko nas ne sprecava da osnujemo svoju udrugu.

Bilo bi mi zadovoljstvo prikazati materijalnu dokumentaciju o malverzacijama koje se provode,o gospodarstvima gdje se nikada ne provode kontrole osobito na okolnost da gospodarstva imaju npr.konje koji secu po cesti a pise da su na ispasi 15 km dalje,o gospodarstvima gdje je osobno Marijana Petir dolazila i uzdizala u nebesa stocarstvo a ti pojedinci nemaju uvjete jer se doslovno sav gnoj slijeva niz cestu a niti isti imaju kontrole,o konjima koji su na ispasi u lonjskom polju gdje se ne provodi kontrola jer ni sam vlasnik nemoze poloviti svoje konje pa je ocito da ih sigurno ne lovi ni kontrolor da bi utvrdio navedeno,o dugotrajnim nasadima aronije u ekoloskoj proizvodnji koji su tzv.sikara,o malverzacijama ekoloske certifikacijske stanice Hrvatske sume uz materijalnu dokumentaciju,o kaznenim djelima povrede sluzbene duznosti voditelja odredjenih regionalnih ureda APPRRR,o tome da je jedan od glavnih kontrolora za APPRRR Zoran Čop a koji je postavljen od ravnatelja Agencije Antuna Vujica,a koji je bio zamjenik Vujica dok je ovaj bio voditelj regionalnog ureda u Virovitici (...),skupljam od mnogo poljoprivrednika dokumentaciju jer pojedinci se doista ne snalaze sa racunalom,aplikacijama i zakonima pa sam imao prilike vidjeti svasta,skupiti podosta svega i skupljam i dalje.

Provjerite svoje odluke u agronetu za 2017,2018,2019 i pogledajte potpise u odlukama,ja sam imao prilike utvrdjivati potpise kod preko 30-ak gospodarstava i pojedincima je u potpisu tadadnja ravnateljica Agencije,Matilda Copic,dok je kod nekih na isti datum u potpisu Antun Vujic ravnatelj iako tada ne obnasa duznost ravnatelja vec zamjenika ravnatelja.
Sve odluke za 2018 godinu a koje sam ja imao prilike vidjeti nose datum 18.11.2019 a kojeg datuma su u prostorije APPRRR pristupili iz ureda Eu revizora(...),na nekim odlukama je potpis ravnatelj Matilda Copic iako ista na navedeni dan nije prisutna u uredu dok je na nekim odlukama potpis ravnatelj Antun Vujic.Pogledajte priloge uz odluke za te godine,vecina koje sam pregledao su prazne.
Znaci odluke su donesene izvan roka uz prazne priloge.Odluke za 2019 su donesene 31.12.2020 potpis Antun Vujic a navedenog dana je tek izabran ali nije stupio na duznost,Na duznost ravnatelja stupa dana 2.01.2021 a sto je vidljivo iz dokumentacije imovinske kartice a koje kartice su javno objavljene.Da vas ne zatrpavam dalje,potrebna je udruga koja nece imati sirjana,sklempu i ostale koji sute u HPK jer ih se ne dira,naposlijetku pogledajte samo adresu HPK.
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
40
Keko123,ne zna nitko od nas,glavni odgovor je..u travnju...a s obzirom da su poljoprivrednici svojom pasivnoscu to dopustili,ispada da je velika info i izraz mjeseca travnja
 

ivano29

Član
Tu od
20 Velj 2023
Poruka
19
a gdje je su sad gospoda iz poljoprivredne komore zaato sute glavas i ostala ekipa sada sute a zasto zato sto su svoj dio dobili i boli ih k....
kao i prestavnike za prosvijede pokrovac i dukic izdali su seljake kako bi dobilo nesto i povukli se sa cesta..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Opet velim,treba pitati da li veliki čekaju isplatu avansa mjesecima,da li njihov kontrolor ako ga ima ode na bolovanje?
Ako gospodarstvo sa 50 komada stoke i 50ha kontroliraju danima,koliko kontroliraju belje ne nekoliko desetaka tisuć ha zemljišta i stotine tisuća stoke...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh