• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nekoliko put je spomenuta dobrobit životinja..koji su uvjeti za to ..može i link?

Jer nije mi jasno tko to nije dobar prema svojim zivotinjama pa makar bile namjenjene za klanje.

Osim bolesnika ofkors
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Nekoliko put je spomenuta dobrobit životinja..koji su uvjeti za to ..može i link?

Jer nije mi jasno tko to nije dobar prema svojim zivotinjama pa makar bile namjenjene za klanje.

Osim bolesnika ofkors
Nadam se da si googlao u međuvremenu 🤣🤣🤣 baš si me nasmijao .
A kak bi inspektor provjerio,jesi " dobar prema životinjama" ?
Moraš to još puno žganaca pojesti,tak su u mojem kraju rekli 🤣🤣🤣
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
190
Nekoliko put je spomenuta dobrobit životinja..koji su uvjeti za to ..može i link?

Jer nije mi jasno tko to nije dobar prema svojim zivotinjama pa makar bile namjenjene za klanje.

Osim bolesnika ofkors
Ispust,puno slame,povećana podna povrsina i analiza hrane eto mudrosti
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,547
I to je samo to na papiru ito treba papirnato podkrijepiti određenim institucijama ako nemaš nekog??????
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
190
Treba vodit evidenciju o ispustu i hrani mislim da je minimum 150 dana ispusta a to treba pokazat jedino kontroli ak ti dodje
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
El ima kome da nije leglo puni iznos ekoloske, meni sjeo neki smjesan iznos
Odbijaju ti ako nisi bio na edukacijama. Mislim 10% ako preskočiš jednu edukaciju. Tako su meni znali odbiti prije par godina.
 

IMTjd

Novi član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
12
Bio sam na svim edukacijama i meni je leglo samo 10% od onoga sto bi trebalo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh