• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Pole666

Novi član
Tu od
12 Tra 2022
Poruka
23
Zovi bracika 01 6002 755 ili 756
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,398
Već sam ih 3 puta zvao danas za svinjariju oko riješenja. Muka mi je više od njih 🤣
 

Pole666

Novi član
Tu od
12 Tra 2022
Poruka
23
Neka dobrovoljno vezana plaćanja ali kontam...repa..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
558
Ženska mi je rekla da su još u fazi odobravanja, tako da će biti iducih dana, a nakon toga proizvodno vezane za voće i povrće u određenom postotku, a ostatak u 6 misecu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Evo ovako, ako nekoga zanima zašto je nešto dobio manje. Odobrili su mi za M10 50 eura. Zovem ih na 6002779 i čovjek mi lijepo objasnio. 2019. sam ušao u mjeru i nisam odslušao 6 sati izobrazbe, smanjili su mi za 10%.
2020. sam odslušao i dobio 100% iznosa.
2021. opet nisam odslušao i smanjili su mi za 30%.
2022. opet nisam odslušao i smanjili su mi 90%.
Iskreno, nisam imao pojma da se za to treba ići na predavanje. 2020. sam očito išao na predavanje, a ni sam ne znam za šta. 🤦🤦🤦
Uglavnom, nakon 20 godina voćnjaka, uvijek kosio trimerom i malčerom i sad se oni sjetili učiti pameti. Jbg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh