• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Fala im agencija. Po zakonu se ne učlanjuješ u komoru, nego si obveznik plaćanja čim primaš poticaje

Večina
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ja ne,danas došla opomena na mail,od kud njima naši mailovi i svi podaci jer mislim da se nas 90%nije učlanilo u komoru a trebamo plačat članarinu a za koga i šta🤬
Odakle im mail, otac nije imao mail pa mu ja dao svoj jer zvali iz agencije za isplatu poticaja jer kao opegeovac mora imati mail ako nema može neko i iz obitelji da mu pošalju mailom kad je dobio i za što dopio poticaj. E sad prokuži tko kome dao mail, za poticaj nikad ništa nije stiglo na moj mail a od HPK mailova koliko hočeš. Sve što pošalje Hpk ja več mjec dana prije to sve pročitao. Hpk na članke napravi COPY PASTE ( kopiraj zaljepi ) uzme članarinu i ima plaču a tebe ko jeb...e

Fala im agencija. Po zakonu se ne učlanjuješ u komoru, nego si obveznik plaćanja čim primaš poticaje
Zanima me nešto, nigdje ne mogu nači kako izgleda ČLANSKA ISKAZNICA od HPK-a , naprimjer ako si član KraDZ-a tada dobiješ i člansku iskaznicu, tako bi trebalo i za HPK. Pitao sam i oca dali se ikada učlanio u HPK pa me gleda ko tele u šarena vrata, nezna ni što je to. Pročačkao sam mu sve račune unazad 5 godina nigdje ni jedan ček od HPK a nema niti kod mene niti jedan ček da su poslali. Koliko vidim ide sve putem meila.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Nemojte biti tako škrti. Udijeliti koji eurić Komori kako bi mogli putovati po svitu, otići malo u Brisel, pa na Azurnu obalu. Pa znate li vi koliko njima za to triba love, a plaće su im samo 2.000 Eura Tih pišljivih deset eurića neće Vas spasiti, a njima će život učiniti ugodnijim. Pa vidite da su se izborili da nam smanje poticaje, uvode eko sheme, ukidaju zeleno plaćanje. Stvarno su zaslužili da im damo lovu, čak i više nego što traže!
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
60
Ja nekak mislim da HPK salje ovo za clanarinu ovima sto imaju veci SO.
Par ljudi koji imaju manji SO (3000 ili manje) sam pital za to pa me cudno gledali. Kao ni ne znaju da to postoji, a kamoli da moraju sto platit.

Platil sam za 2021., jos cekam sa uplatom za 2022.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Nemojte biti tako škrti. Udijeliti koji eurić Komori kako bi mogli putovati po svitu, otići malo u Brisel, pa na Azurnu obalu. Pa znate li vi koliko njima za to triba love, a plaće su im samo 2.000 Eura Tih pišljivih deset eurića neće Vas spasiti, a njima će život učiniti ugodnijim. Pa vidite da su se izborili da nam smanje poticaje, uvode eko sheme, ukidaju zeleno plaćanje. Stvarno su zaslužili da im damo lovu, čak i više nego što traže!
Nek si kupe metlu pa na njoj nek lete oko kuče 😂😂😂
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
190
I dok se to isplati...... pa poravnanja...... doći će novi avans ali dosta manji nego do sad
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Oče li danas ministar financija pribaciti koji euro u agenciju, kako bi ovoj sirotinji uplatili štogod crkavice, jer ako ove nedilje ništa ne uplate, iduće će teško jer moraju skupljati lovu za plaće
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
182
Ma ljudi pokusajte biti samo/odrzivi ako mozete ako ne ugasite opg-ove i dobro,,,jel ovo je sto je gore netko napisa,,,,radimo za njihove godisnje,regrese,,Bozicnice itd 😔
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
61
Ma to se oni igraju nasim strpljenjem.Evo npr meni imam jednu parcelu koju su mi bez najave precrtali popola jer su satelitom vidjeli da nije pomalcirano.Imam slike kao dokaz da je sve bilo odradjeno u roku ali to njima ne vazi.Ukidaju ugar,zeleno placanje i onda ce se pitati zasto su parcele nepokosene zarasle.Monitoring da ne spominjem.Uopce ga vise ne pratim jer nema veze s vezom.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ma ljudi pokusajte biti samo/odrzivi ako mozete ako ne ugasite opg-ove i dobro,,,jel ovo je sto je gore netko napisa,,,,radimo za njihove godisnje,regrese,,Bozicnice itd 😔
Pa to sam ja danas baš na polju razgovarao sa prijateljima, da svi zatvorimo OPG-eove pa neka si misle odakle će dobiti plaču ili će morati na biro da traže novi posao.

Ma to se oni igraju nasim strpljenjem.Evo npr meni imam jednu parcelu koju su mi bez najave precrtali popola jer su satelitom vidjeli da nije pomalcirano.Imam slike kao dokaz da je sve bilo odradjeno u roku ali to njima ne vazi.Ukidaju ugar,zeleno placanje i onda ce se pitati zasto su parcele nepokosene zarasle.Monitoring da ne spominjem.Uopce ga vise ne pratim jer nema veze s vezom.
Kad se ideš žalit, nemoj kucat na vrata, otvori ih nogom. To sam ja rekao ovom u agenciji drugi put kad dođem vrata otvaram nogom.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh