• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,057
Jesu stigle odluke? Ja nemam više pristup agronetu. Jel se može zatražiti da ti pošalju pismeno odluku?
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Stigle odluke na agronetu za pomoć pri kupnji mineralnih gnojiva za prošlu godinu.
E sad razlog zašto nisam dobio je da nisam poslao račun,što naravno jesam i kako to sad dokazati?
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
26
Za šta je ta mjera 7?
Iskreno nemam pojma njih sa tim mjerama ne možeš pohvatati 😬 mi pretpostavljamo da je za šećernu repu al nešto je to sitno oko 50 e po ha..piše ovako "preraspodje.plaćanje bez fin. discipline mjera 7"🙈🙈
 

erdutos

Novi član
Tu od
15 Velj 2023
Poruka
22
Ja sam taj jedan "uhljeb" kako ti kažeš, radim 200 sati mjesečno, 12-24, 12-48 imam 7000 plaću, mjesecno 50-tak intervencija, uz to imam i 110 ovaca i 3 hektara voćnjaka, nisam dobio ni klopke ni za umatičena stada, ni za dobrobit životinja. Borim se kao svi ovdje, napisao sam mail HPK, evo odgovora;
Poštovani,



U mjesecu travnju isplaćeno je cca 8 eura po ovci.

Prema informacijama iz Ministarstva poljoprivrede rečeno je kako bi ostatak trebao biti isplaćen do kraja mjeseca lipnja.

Što se svih ostalih isplata tiče, svi stočarski sektori očekuju isplatu za dobrobit za koju je rečeno da isplata ide do kraja 4., pa do kraja 5. mjeseca i po najnovijim informacijama iza 15.6. kreće isplata svih zaostataka.



Postoji inicijativa ispred HPK za sazivanjem sastanka s Ministarstvom poljoprivrede na temu ne(isplata) poticaja, pa se nadam da ću vam više znati reći u narednim danima.



Lijepi pozdrav,



Dario Gazić, mag. ing. agr.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Nisi ti ugljen kad toliko imaš stoke i voćnjaka. Ugljeni su oni koji side u kancelarijama priko veze, ništa ne rade a svakog prvog liga plaća. Nama su poticaji kao njima plaća. Zamisli da ih odugovlače sa plaćom 2-3 miseca, kako bi oni reagirali
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jay_d

Član
Tu od
17 Velj 2022
Poruka
68
Ne vidim razloga da si se bas ti nasao uvrijeđen, kao da sam prema tebi adresirao. U drz i javnoj sluzbi ima svega, i dobrih i losih, nagledao sam se svega, al bas svi ce dobiti tih 300 e, bez obzira na sve, jer ih stite sindikati, poput onog sto se toćaje u bazenu (e moj jagicu). Tebi bravo za posao koji obavljas i jos stignes raditi drugi posao, tj. poljoprivredu. P.s. i ja radim dva posla. I ne smatram se uhljebom
 

erdutos

Novi član
Tu od
15 Velj 2023
Poruka
22
U pravu si, ima svega, ali ima i u poljoprivredi svega, znam ljude koji drže stotine hektara eko nasada nisu ušli u njih godinama, a poticaji ajme, kao 3000 ovih što su dobili regres, pa zatim sva muljanja sa europskim poticajima, sad vidimo da ovi dobivaju milijune a nema stoke, o poticajima za tisuće pasnjaka koji ovcu ili konja nisu vidjeli. Tako da nam je ovaj regres najmanja briga. Samo su debeljaku dali milijardu i pol u ovih par godina.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,588
Hehe a sto je to regres? Za nas obicne smrtnike koji tak sta nikad nis dobli ni vidli?
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
I meni sjelo osnovno po mojim izračunima kompletna isplata za osnovno ovaj put mi štima u blaku... 😁
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh