• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Meni jos ništa, a vidim da je durugima u PBZ stiglo, mozda nemaju dovoljno za sve, moje prezime pocinje sa slivom K valjda jos nisu dosli do tog🙂😀
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Meni jos ništa, a vidim da je durugima u PBZ stiglo, mozda nemaju dovoljno za sve, moje prezime pocinje sa slivom K valjda jos nisu dosli do tog🙂😀
Moje je na L a dobio sam znači nije do abecede🤣
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Gdje vidiš njihovu excel tabelu?u agronetu?
Da, nemoraš se niti registrirati, vidiš tko je koliko dobio.😂😂🙊

Stigle odluke na agronetu za pomoć pri kupnji mineralnih gnojiva za prošlu godinu.
E sad razlog zašto nisam dobio je da nisam poslao račun,što naravno jesam i kako to sad dokazati?
Pa to sam i ja vidio u tablici da mi dali 500 i nešto eur za prošlu godinu, a nisam poslao ni račun u principu ništa nisam niti tražio za gnoivo tražio. Jedino su zaboravili to uplatiti na račun 😂😂

Meni jos nije sjelo, racun mi u pbz
Prijeđi u Erste, nama uvjek prvima uplate🤫

Inače tak sam i mislila ,uzeli ste mi riječ iz usta!
Ja sam dao ljubavnici a ona mojoj ženi, ajjmmee fkeee😇😇
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Gdje vidiš njihovu excel tabelu?u agronetu?
Screenshot_2023-06-19-23-10-56-018_fast.download.privacy.internet.explorer.im.jpg Dali sada vidiš gdje, samo moraš preuzeti excel tablicu. Screenshot_2023-06-19-23-10-56-018_fast.download.privacy.internet.explorer.im.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-06-19-23-10-39-984_fast.download.privacy.internet.explorer.im.jpg
    Screenshot_2023-06-19-23-10-39-984_fast.download.privacy.internet.explorer.im.jpg
    33.8 KB · Pregleda: 28

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
62

Dal ste preuzeli odluke?

Nista mi nije jasno ti novci su bili ili ce tek biti?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh