• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Ja sam ispunio da sam dobio mjeru 22 ako se ne ubraja nema veze,bolje nego da kasnije kažu da nemogu dobiti ovo zato što nisam ispunio taj papir.
 

erdutos

Novi član
Tu od
15 Velj 2023
Poruka
22
Najbolje da provjeriš u agenciji. Koliko sam ja razumio mjera 22 bi se trebala ubrajati.
Nisi dobro razumio, pitao sam u agenciji rekli su da ne, a i ne spominje se u odlomku ispod tablice, i nije nacionalna mjera.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Valjda nisam dobro razumio. Jedni vele da se upisuje, a drugi da ne. Najgore je ako nekome zahtjev bude odbijen jer je krivo popunio tablicu ili ju nije uopće popunio.
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
44
Pozdrav svima,nova sam na forumu...zanima me gdje i kako prijaviti se za onih 135 eura po hektaru pomoći sti je obećala ministrica? Koja je to mjera? Upitom u agenciju za plaćanje oni nemaju pojma o ničemu....
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
U izjavi o primljenim potporama spominje se okvir za mjere državne potpore nakon ruske agresije, a opet u primljenim nacionalnim potporama nema mjere 22. Najbolje je prijaviti pa neka oni vide šta je u redu. Ionako je maksimum samo 200 eura po hektaru, a bit će i manje
 

erdutos

Novi član
Tu od
15 Velj 2023
Poruka
22
Uvijek mogu napisati da je obrazac krivo ispunjen
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Još je gore ako ti fali neki obrazac, a od viška glava ne boli. Ako su zlonamjerni kako šta jesu onda mogu tražiti dlaku u jajetu
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Ja sam poslao dok se dobivalo za gnojivo,i davala je županija,za gnojivo je trebalo zahtjev i račun,a za županiju samo zahtjev.
Ja sam u obje kuverte stavio račun za repromaterijal,i za gnojivo su mi odobrili,a županija je odbila zbog nedostaka dokumentacije...
Žalio sam se,ali odgovor dobio nisam.
 

Hidalgo_45

Novi član
Premium
Tu od
14 Kol 2023
Poruka
5
Još je gore ako ti fali neki obrazac, a od viška glava ne boli. Ako su zlonamjerni kako šta jesu onda mogu tražiti dlaku u jajetu
Upravo sam zvao agenciju, ured za nacionalne potpore. Izričito su mi rekli da moram navesti M22 inače ništa od potpore.
Malo mi je ta tablica zabrinjavajuća, ima li netko upute što napisati?
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Napiši datum kad si dobio odluku za mjeru22, zatim kako se točno zove mjera i na kraju koliko si love dobio
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Upravo sam zvao agenciju, ured za nacionalne potpore. Izričito su mi rekli da moram navesti M22 inače ništa od potpore.
Malo mi je ta tablica zabrinjavajuća, ima li netko upute što napisati?
Zato je jako upitno savjetovati nekoga ako nisi siguran 120% u ono kaj govoriš jer možeš nekome prouzročiti štetu.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Zna li itko je li objavljen natječaj za mjeru 76.01 tj. osiguranje stoke i usjeva
 

Hidalgo_45

Novi član
Premium
Tu od
14 Kol 2023
Poruka
5
Zato je jako upitno savjetovati nekoga ako nisi siguran 120% u ono kaj govoriš jer možeš nekome prouzročiti štetu.
Ja sam zvao radi sebe i odlučio podijeliti informaciju koju sam dobio jer vidim da je prisutna debata oko toga priložiti dokument ili ne.
Ne razumijem kako sam "upitno savjetovao"?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Ne odnosi se to na tvoj post. Svaka ti čast, ali bilo je raznoraznih komentara. Jedni su tvrdili da ne treba, a drugi da treba navesti mjeru 22.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh