• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Nitko ne zove osobno. Kad se prijavite na odgovarajući tečaj dobijete poruku na e-mail da ste se prijavili. Nakon toga se morate pojaviti na tečaju ili ga odraditi preko webinara (ako ga ima). Na stranici ministarstva su svi tečajevi koje su dužni objaviti minimalno 2 tjedna prije održavanja. Savjetodavna šalje informaciju o završenom tečaju u agenciju za plaćanja.
moram ispuniti neki upitnik o eko shemama i to prije nego ideš na predavanja

je li netko ispunjavao taj upitnik
 

Prilozi

  • ekosheme.jpg
    ekosheme.jpg
    20.4 KB · Pregleda: 41

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,050
Ja sam bio na predavanju za eko sheme i nitko me nije ništa za nikakav upitnik pitao
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
dobio mail poslije što sam se prijavio na predavanje
 

Prilozi

  • es2.jpg
    es2.jpg
    22.8 KB · Pregleda: 31
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,125
Koliko vidim taj upitnik ti je poslala Poljoprivredna komora. To nema veze sa predavanjima koje provodi Savjetodavna služba.
 

tomo78

Novi član
Tu od
2 Velj 2023
Poruka
10
ma zanemari, u biti nisam vidio tvoj post dok nisam postavio svoj na post od maiky. Inače ne bi ništa tipkao jer mislimo isto, samo nisam bio 100% siguran, pa zato upitnici, probao obrisati svoj post odmah čim sam skužio al nije išlo
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,050
Kakvo Vam je stanje na monitoringu?

Meni parcela na kojoj sam prošli tjedan brao stoji crvena odjednom ....

Kome se javiti po tom pitanju ?
 

splenkov

Član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
46
Kakvo Vam je stanje na monitoringu?

Meni parcela na kojoj sam prošli tjedan brao stoji crvena odjednom ....

Kome se javiti po tom pitanju ?
I meni isto, jedna parcela u crveno a ostale zuto i plavo. Inace, sve parcele su trajni nasadi, vinogradi i maslinici. Sve je odradeno kako treba i na sve parcele sam imao dobru berbu.
Poslao sam upit agenciji, cekam odgovor.
 

Luka93

Član
Tu od
14 Lip 2020
Poruka
61
Kakve oni aktivnosti očekuju u voćnjaku?
 

Prilozi

  • Screenshot_20231019_190405_Chrome Beta.jpg
    Screenshot_20231019_190405_Chrome Beta.jpg
    18.8 KB · Pregleda: 21

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Kakvo Vam je stanje na monitoringu?

Meni parcela na kojoj sam prošli tjedan brao stoji crvena odjednom ....

Kome se javiti po tom pitanju ?
Katastrofa! Parcele koje su obrađene crvene. Voćnjak koji se pred zimu ne freza žuto. Mandarine koje se sad beru plave. Koliko su love spičkali za monitoring, bolje bi ga moja baba obavila

Koji debili obavljaju monitoring. Oni u jeku berbe mandarina označavaju parcelu plavo kao ne može se utvrditi poljoprivredna aktivnost. Voćnjak koji je obran prije misec i po dana žuto. Kreteni ne znaju da se prije otočića voćnjak ne freže jer ko bi inače do zime ušao i rezao ga po blatu. Zanima me kakvog utjecaja imaju boje na poticaje
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,050
Ja im poslao slike jer su me tražili geotagirane fotografije s mjesta s kojih su oni odredili.....

Ja im pošaljem i oni mi odgovore da još uvijek ne mogu utvrditi poljoprivrednu aktivnost 😂😂.


Sad me traže nadopunu sa 12 geotagiranih slika iz svih kuteva mogućih. Ja ne znam šta više da im kažem ili pošaljem. Kako bi trebao voćnjak šipka u 2. Godini izgledati u mirovanju vegetacije??. Kako???


Pa ko par šiba koje vire iz zemlje svakih metar i pol u redu 4m između redova...

Stvarno ne znam šta da im više kažem. Kakva je sankcija ako mi ostave crveno???


IMG-20231019-WA0038.jpg
 

Jay_d

Član
Tu od
17 Velj 2022
Poruka
67
Dobio postom danas odluku o povratu sredstava za ekst maslinike za 2021. Prosle godine odustao od mjere, lova nije ni sjela na racun. A ljudi moji
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
U monitoringu većinu parcela su mi obojali u žuto i plavo a neke u crveno, zvao sam Zagreb i pitao zašto je to tako ako je na svima provedena aktivnost te koja je sad procedura, kaže da sad sljedi izlazak na teren...
Zanima me zna li netko kako će stanje u monitoringu utjecati na poticaj te hoće li biti isplate za parcele obojane u crveno i žuto
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,050
E to je sad glavno pitanje. Znam samo da poticaje dobit nećemo dok se sve te kontrole ne završe..
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,125
Upravo sam se vratio sa predavanja iz Savjetodavne službe. Vele da će od idućeg tjedna Agencija za plaćanja provoditi pojačane kontrole na terenu i neka se pripremimo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh