• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Pozdrav forumaši. Ovih dana sam pohađao obavezne edukacije i prezentirano nam je da svi moraju svaki mjesec do 10.u mjesecu dojavit stanje žitarica na skladištu i još nam je podijeljeno par nekih tupavih obrazaca kao obaveznih za popunjavanje. Zanima me vodi li to itko i dojavljuje od vas. Naravno da se za pesticide podrazumjeva da se vodi. Što da ja tamo dojavim, dođe mi da napišem: spremio 2 prikolice kukuruza u klipu sa povišenim stranicama. Idući mjesec stanje: 23 sepeta manje na skladištu. Koja budalaština, misle da se seljaku zaje.... s tim samo da bi netko opravdao radno mjesto. Ili je to neki guzonja izmislio da opravda svoje. Uostalom šta ih boli... koliko ja imam na tavanu.ajde da zahtjevaju dojavu koliko smo ubrali to bi i razumio zbog onih koji bace rasipačem sjeme samo zbog poticaja pa nit beru nit imaju šta ubrat. Ovako nas samo.... jaše
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,229
Uostalom šta ih boli... koliko ja imam na tavanu.
Čini mi se da vi @Abra na ovom forumu samo pratite temu poticaja, volio bih da sam u krivu,a za navedeno pitanje odgovor će te pronaći u temi "Što se iza brda valja " .
 

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Izgleda da vi Viduka na ovom forumu ne pratite teme koje pratim ja. Volio bih da sam u krivu ali eto ne zanimaju nas sve iste teme. I ne znači ako ne komentiram da ne pratim i ne znači da moram vjerno pratit ikoju temu. Mogu samo otvorit stranicu na kojoj je nešto što me zanima unutar teme jer sve je javno vidljivi i neregistriranim korisnicima. Ne otvaram svaki dan forum nit ga "češljam" jer nit mi se to da nit imam vremena. Hvala što ste me uputili gdje da tražim.
 

nino19

Novi član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
27
Pozdrav svima. Dali je netko baš slao mail u apprrr i pitao za isplatu predujma? Da su baš provjerene informacije. Meni ne odgovaraju, a do sada je sve nešto neslužbeno
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
182
Da ali,,,pogledajte i rubriku "Obavijesti " što ovo znači meni 6 parcela trebam slikati itd itd ovo je smiješno Sveca mi što rade pred avans,,,u biti sad ga očito neće ni biti....
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Haha, fakat i kod mene opet ima i plavih i žutih i zelenih... više ne gledam ovo nije normalno.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Da ali,,,pogledajte i rubriku "Obavijesti " što ovo znači meni 6 parcela trebam slikati itd itd ovo je smiješno Sveca mi što rade pred avans,,,u biti sad ga očito neće ni biti....
Ako sam dobro čitao,piše ako nisi obavio možeš odustati od zahtjeva,ako jesi,onda će provjeriti svojim drugim metodama,ako će trebati,budeš dostavio fotografije il što će već tražiti.
Meni je jedna u crvenom i već sam pisao o tome.
Sve sam napravio kao i ove što su oko nje zelene.
Dal je do mene,nije.
Vidjet ćemo kako će se odraziti na vrijeme isplate,ili će u međuvremenu pozelenjeti...
 

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Danas zovu iz agencije dali zelim odustat od jedne parcele da se nevidi poljoprivredna aktivnost(u crvenom je)
rekao sam da ne jer je kosena isto kad i druge sad cemo vidjeti kad ce i sto bit dalje
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Kaj im nisi rekao da iz ureda nebudu ni vidjeli jel ima aktivnosti.
Nisu tražili da im fotografije dostaviš?
Što pametniji sustavi,veći bedaci ih koriste.
Prije kad je bilo u firmi 5000 zaposlenih,5 baba je radilo na obračunu i plaća je bila u dan isplaćena,osim ponedjeljkom,radi vikenda.
Sad aplikacija upravlja plaćama na 4x manje ljudi,pa jednom isplate 8. U mjesecu,jednom 10. Nekad 14. Itd..i kaže aplikacija zaštekala..jad jadni.
 

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Nista nije trazila samo pitala dali zelim odustati da se moze do 15.11 odustati,ja joj kažem gospođo nezelim odustati jer je njiva pokosena i uredna...ahaaa onda dobro jeste pokosili do 15.09 pita ona mene...reko pokošena je još u 7mj i zo je to
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
412
Izgleda da je netko nešto zajebao ili nije, ali u svakom slučaju nedostaje eura za isplatu.....pa se ide na presiju i prema nižem ešalonu djelatnika Agencije, da presijom prema Opgovima i ovakvim mobinzima prema njima, dovedu do stvarnog odustajanja jednog dijela istih od svojih normalno prijavljenih poticaja.....
Za takvu prevarantsku provedbu tog gnjusnog čina imaju i izgovore:
Satelit nije snimio,
Bilo je oblačno,
Slikajte geotagirane fotografije,
Nije se potrefio raspored zviježđa
A realno promišljajući, kako Agencija i može realno provesti kontrole.....Preko satelita, tipkajući po Arkodu, NEMA ŠANSE.....
P.S. Promišljanje za geotagiranje.....
Ovim naćinom se dovodi ljude u poziciju da MORAJU imati pametni telefon ili dr. uređaj , kojim će sami ti ljudi MORATI dokazati ono što NESTIGNE dokazati - odraditi Agencija....
Po meni bi zicer bila tužba prema Agenciji koja je ovom odredbom stavila u diskriminirajući položaj sve one koji takve nazovi pametne uređaje NEMAJU...
Primjer:
Kada idemo vozilima na tehnički pregled i registraciju, pa ti djelatnik na pregledu kaže , da smo sami dužni mobitelom poslikati naše vozilo i dostaviti te slike tamo negdje....
Joj Bože apsurdistana......

Jučer me zove sestra, isto je dobila obavijest o neaktivnosti, na jednoj čestici je djetelina koja je košena 3 puta ove godine, a na drugoj čestici je bio posijan kukuruz..... Strašno....
 
Posljednje uređivanje:

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
73
I sam sam mišljenja da eura za isplatu trenutno nema 🥴 jer ako ne pristajemo na njihovo tumačenje boja,automatski idemo u kontrolu i isplate nema 🫣 jako jako dobro smišljeno 🙈😁
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh