• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250

"Navedene intervencije imaju najviše iznose pojedinačnih omotnica te obuhvaćaju najveći broj poljoprivrednika što čini isplatu potpora za 2023. godinu najvećom i najobuhvatnijom do sada."

Svake godine najveća! :hahah:
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
190
Hm, umanjena je potpora ukupno.
Pravilnik o provedbi..za 2023. godinu, čl.28. navodi da je osnovna potpora 130€/ha uz moguće odstupanje 10%.
Prijašnjih godina je u studenom sjedalo 60% osnovnih plaćanja, krajem veljače oko 25% osnovnih plaćanja i tamo u svibnju/lipnju još 15% osnovnih plaćanja.
Tako da na ovih 79€/ha, očekujem još u veljači 31€/h i u svibnju 20€/ha.

Druga je priča što mi je prije vrijednost prava bila oko 160€ pa sam dobivao i više osnovnih plaćanja.
Treba se okrenuti konzervacijskoj poljprivredi, zaštiti leptira i kosca, cvjetne trake, povrće bob, mak, uzgajati živice itd.

Kao sto je kolega Code meni odgovorio; održivost je novi naziv za osno

Hm, umanjena je potpora ukupno.
Pravilnik o provedbi..za 2023. godinu, čl.28. navodi da je osnovna potpora 130€/ha uz moguće odstupanje 10%.
Prijašnjih godina je u studenom sjedalo 60% osnovnih plaćanja, krajem veljače oko 25% osnovnih plaćanja i tamo u svibnju/lipnju još 15% osnovnih plaćanja.
Tako da na ovih 79€/ha, očekujem još u veljači 31€/h i u svibnju 20€/ha.

Druga je priča što mi je prije vrijednost prava bila oko 160€ pa sam dobivao i više osnovnih plaćanja.
Treba se okrenuti konzervacijskoj poljprivredi, zaštiti leptira i kosca, cvjetne trake, povrće bob, mak, uzgajati živice itd.
A gle jest ćemo leptira I spavati u zivicama i to je skroz ok
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Više smo dobili za osnovno prošle godine, ili bude još jedna uplata za tu stavku .
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Kako mi se čini...to je to za danas....Zadarska ništa...niti meni niti u mom krugu..
Zaszo su nas zaboravili, znaci nitko koga znas u krugu nije dobio, sto nam rade....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh