• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,113
Trebalo bi pitati Poljoprivrednu komoru o isplatama. Oni bi prvi trebali imati prave informacije, ali i utjecaja na provođenje mjera poljoprivredne politike. Ako nije tako koja im je onda svrha postojanja?
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,546
Trebalo bi pitati Poljoprivrednu komoru o isplatama. Oni bi prvi trebali imati prave informacije, ali i utjecaja na provođenje mjera poljoprivredne politike. Ako nije tako koja im je onda svrha postojanja?
Pobiranje članarine i. zapošljavanje podbnih - poslunih
 

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
161
Ljudi pa prica se vec pola godine da bude manji poticaj,ne znam kaj se toliko cudite jos par godina i budu nam ukinuli poticaje 😪
 

nino19

Novi član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
26
Navedene intervencije imaju najviše iznose pojedinačnih omotnica te obuhvaćaju najveći broj poljoprivrednika što čini isplatu potpora za 2023. godinu najvećom i najobuhvatnijom do sada.

To je iz zadnjeg članka kad su najavili isplatu i odnosi se na ove intervencije koje idu u predujmu. Jasno piše da su najviši iznosi do sada. Mislim da nikome nije jasno od kuda takvo smanjenje i što su onda povećali.
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
44
Navedene intervencije imaju najviše iznose pojedinačnih omotnica te obuhvaćaju najveći broj poljoprivrednika što čini isplatu potpora za 2023. godinu najvećom i najobuhvatnijom do sada.

To je iz zadnjeg članka kad su najavili isplatu i odnosi se na ove intervencije koje idu u predujmu. Jasno piše da su najviši iznosi do sada. Mislim da nikome nije jasno od kuda takvo smanjenje i što su onda povećali.
Trebalo bi pitati u agenciji za plaćanje...
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Poslao sam upit agenciji u vezi jedne parcele bila mi je u crvenom. A petak sam se odreko poticaja za tu parcelu
Zast nisam dobio poticaj
Sad su odgovorili

Poštovani,
Uvid u vaš arkod više nije vidljivo da imate koju parcelu u crvenoj boji,predujma će te dobiti ali ne danas. Prvo ću dobiti ovi kojima je sve zeleno.lp
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh