• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,547
Jel tko zna ili može nači koliko dobivaju u bilo kojoj evropskoj zemlji.Slovenija,Austrija...
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
73
Puno puno više...u nizozemskoj bi bili bogataši recimo 🙈🙈
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Razgovarao sam sad sa nekim likom iz agencije-ljubazan-01 6002774 i objasnio mi da treba proci 15 dana od odustajanja crvene parcele, jucer mi je proslo 15 dana i provjerio je da mi je danas odobrena isplata avansa-sljedeci tjedan kaze da novci trebaju sjesti na racun.nadam se🙂
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Razgovarao sam sad sa nekim likom iz agencije-ljubazan-01 6002774 i objasnio mi da treba proci 15 dana od odustajanja crvene parcele, jucer mi je proslo 15 dana i provjerio je da mi je danas odobrena isplata avansa-sljedeci tjedan kaze da novci trebaju sjesti na racun.nadam se🙂
Tako je i meni rekao jučer kad sam zvao,čovjek je ljubazan i sve objasni
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Sve lažu
Ne lažu tak je i meni reko pito me je za MIBPG reko sam mu. Danas mi izlazi 15 dana od odricanja i reko je u ponedjeljak nevjerujem da će ti biti uplaceno ali utorak ili srijedu sigurno.
 

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Isto nisam odustao od crvene zvali su za jednu parcelu od 1900m2 da ocu li odustati reko NE jer je pokosena kad i sve druge zelene tako da sad cekam sta ce bit dalje nitko vise ne zove a nema ni isplate
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
73
Austrija = osnovno 208 eura hektar, preraspodjeljeno 2 razreda do 20 hektara 46 eura od 20-40 23 eura, mladi 66 eura. Za ostale eko sheme nezz točno podatke, budem istrazio.
Zanimljivo je da znaju točne podatke kad se puštaju plaćanje u dan do kraja god. Također, i oni uveli sentinel nadzor i semafore ove godine ali...unaprijed obaviješteni za crvene parcele, slikaju odmah u app ( naš agro gtf ) koji je povezan s monitoringom da se izbjegne sranje kakvo mi trenutno imamo . Znači sve se može kad se hoće 😡
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
73
Nizozemska osnovno 220 , preraspodjeljeno do 40 hektara 54 eura, mladi cca 2800 eura dodatno . Eko sheme, oni skupljaju bodove. dodatno 200 eura po hektaru.

Ali...kao i što se tiče Austrije njihovo ministarstvo i agencija služe za pomoć a ne kao naši za kažnjavanje..tako da u nizozemskoj recimo na agronetu imaju simulaciju što najviše odgovara i što je najbolje za vas što se tiče plaćanje. Plus što su oni podijeljeni u regije jer nije isto zadovoljiti uvjete i imati prinose kao recimo naša Slavonija i Lika. Pazili su znači i na uvjete i dohodovnost po hektaru. Također, eko sheme prijavljuju na kraju sezone , da je poljoprivrednicima lakše, jer već znaju što su ispunili a što nisu.

Evo vam tablica s dodatnim + plaćanjima za nizozemsku.
P.S nemojte pasti u nesvijest Screenshot_20231125_041127_Drive.jpg
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
181
E sada ovu tablicu treba poslat agenciji za ekspertnu procjenu kad nas budu tražili Gtf fotografije al ozbiljno kažem!!!!
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Vidi se gdje se pomaže da se izvuće što više para,a ne kod nas,da što više smanje...
Nisu objavili što je sa onima gdje su ukinuli ZPO,PPO,rekli su da će njima s druge strane vratiti tu lovu..a o tome ni riječi...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh