• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Đolence

Novi član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
5
Meni je reklo prosli tjedan da cu do kraja tjedna dobit isplatu da je sve odradjeno,danas mi kazu da nije sve da ima neki 300 kvadrata i da ce valjda do petka isplatit (valjda)!ako ne da ih zovnem ponovno sljedeci pon haha ,hocu reci razvlace nas nema novaca
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Jesi li imao koju crvenu ili samo žutu, plavu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Đolence

Novi član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
5
Jesi li imao koju crvenu ili samo žutu, plavu?
Imao sam crvenu 3 parcele koje sam GTF uslikao uredno poslao 10.11 su potvrdili da je dokazana uporaba ..jos uvijek nista

Imam i zutu i plave
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Znam tako i ja čekam još , ali ovdje sam pročitao da će isplatiti do najkasnije 31.sijecnja 2024. Ne košta nas ništa da to ispunimo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Mislim da može i rok je do 22.12 čini mi se
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Bas me zanima hoce li danas uplatiti avans za nas koji smo imali crvene parcele, meni je receno danas jer mi je kao u petak sve bilo odobreno, pa sad budemo vidili, ako ne opet ih zovem.
 

maelvi

Novi član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
7
Meni je bila jedna crvena od koje nisam odustala i sad je leglo osnovno 68e/h
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh