• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Ne zna čovjek jel bi plakao ili bi se smijao ...tako ću i ja sacekati iduću srijedu ...ne bude li ...ne silazim sa telefona ...nema druge ...javi baš ako ispune to što su rekli
Sjelo preraspodjeljeno i meni sad🙂
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
163
I ja opet zovem agenciju, što brojeva, niko mi ništa ne zna reći, čekajte idući tjedan, sad više nisam u 1. krugu te njihove ekspresne procjene već u 2. krugu 🤣🤣, kad ima kažem da prestanu pričati priče i da konkretno kažu kakva je stvar spuštaju mi slušalicu... čekajte magarci da trava naraste, sramota...
 

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
25
Zvao i ja sada. Procjena crvene parcele je prošla i sada treba poslati u financije za isplatu... Kaže prva uplata bi mi trebala biti tokom drugog tjedna...
 

Mahidevran

Novi član
Tu od
24 Ožu 2015
Poruka
23
Zvao i ja sada. Procjena crvene parcele je prošla i sada treba poslati u financije za isplatu... Kaže prva uplata bi mi trebala biti tokom drugog tjedna...
Evo meni odgovorili na mail, da ce isplata biti do 15.12, strpljenja Bože
 

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
25
Zvao sam odmah i financije. Još nisu zaprimili iz agencije. Čim zaprime, kroz dan dva oni uplaćuju. Pa ako su već radili na mome predmetu i sve zaključili i odobrili što odmah ne kliknu i proslijede... !!?? Ma užas !!!!
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
77
Zvao sam odmah i financije. Još nisu zaprimili iz agencije. Čim zaprime, kroz dan dva oni uplaćuju. Pa ako su već radili na mome predmetu i sve zaključili i odobrili što odmah ne kliknu i proslijede... !!?? Ma užas !!!!
To su i meni rekli, da nista nije poslano prema njima tj. nije jos odobreno, cim bude oni to kroz dan dva uplate i nama sjeda na racun..sad je pitanje, gdje nabaviti broj od tih koji daju blagoslov za preraspodjelu, osnovno i mlade? Pa da mi kaze jel sve ok i kada to pustaju prema finacijama…
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
428
Svi koji su dobili uplate za osnovno i preraspodijeljeno, jeste dobili cca 40% manje nego prošle godine u predujmu? Čeka se još raznolikost usjeva u 12. mj, jel se očekuje možda još uplata za osnovno i preraspodijeljeno ili je to sve što se tiče predujma??
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
391
@blackout u pravu si,ali ne znam odgovor. Ako bude još još i za raznolikost usjeva,bilo bi odlično ili bude još kakva uplata za osnovno i preraspodjeljeno...manje je,da....🤷
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
83
To su i meni rekli, da nista nije poslano prema njima tj. nije jos odobreno, cim bude oni to kroz dan dva uplate i nama sjeda na racun..sad je pitanje, gdje nabaviti broj od tih koji daju blagoslov za preraspodjelu, osnovno i mlade? Pa da mi kaze jel sve ok i kada to pustaju prema finacijama…
Al se ismija sad ...🤣🤣🤣01 600 2774 na ovaj broj sam ja zvao ...dao mipig ...i oni kažu dal je odobreno ili nije ...kad da ocekujem ...itd

Svi koji su dobili uplate za osnovno i preraspodijeljeno, jeste dobili cca 40% manje nego prošle godine u predujmu? Čeka se još raznolikost usjeva u 12. mj, jel se očekuje možda još uplata za osnovno i preraspodijeljeno ili je to sve što se tiče predujma??
Napisano je na njihovoj stranici da u 12 mjesecu ide još za osnovno I preraspodjeljeno . ..po mom nekom mišljenju da je moguće da je to poravnanje ...e sad dal je ili ne ...ne znam stvarno i raznolikost usjeva i prirodna ograničenja...u 12 mj...
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
83
Napisano je na njihovoj stranici da u 12 mjesecu ide još za osnovno I preraspodjeljeno . ..po mom nekom mišljenju da je moguće da je to poravnanje ...e sad dal je ili ne ...ne znam stvarno i raznolikost usjeva i prirodna ograničenja...u 12 mj...
je krenula s intervencijom 21.01 Osnovnom potporom dohotku za održivost, a nastavit će se intervalno tijekom studenoga i za intervenciju 26.1 Dodatnu preraspodijeljenu potporu dohotku za održivost te 30.01 Dodatnu potporu dohotku za mlade poljoprivrednike“, navode iz APPRRR-a.

Kako ističu, u studenome će se na račune poljoprivrednika isplatiti 134 milijuna eura, dok će se u prosincu za ove intervencije isplatiti još 40 milijuna eura.

Također, Agencija će u prosincu isplatiti i potpore za intervenciju 31.01. Intenzivirana raznolikost usjeva, u iznosu od 30 milijuna eura te intervenciju 71.01. Plaćanja za područja s prirodnim i ostalim ograničenjima u iznosu od 32 milijuna eura.

Ukupno, navode, do kraja godine, poljoprivrednicima će se isplatiti 236 milijuna eura potpore, a ostatak isplate potpora planiran je u prvoj polovici 2024. godine.
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
77
Al se ismija sad ...🤣🤣🤣01 600 2774 na ovaj broj sam ja zvao ...dao mipig ...i oni kažu dal je odobreno ili nije ...kad da ocekujem ...itd
Znaci zvala sam i njih, oni pak nemaju pojma kad ce biti isplata, oni nista ne znaju 😅
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
83
Znaci zvala sam i njih, oni pak nemaju pojma kad ce biti isplata, oni nista ne znaju 😅
Trebaš sutra ponovo u 8h...dok nisu istraumirani od poziva ...pa budu i neke volje da kažu nesta 🤣🤣🤣sve u svemu slažem se ...ništa oni ne znaju
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
563
Re
Svi koji su dobili uplate za osnovno i preraspodijeljeno, jeste dobili cca 40% manje nego prošle godine u predujmu? Čeka se još raznolikost usjeva u 12. mj, jel se očekuje možda još uplata za osnovno i preraspodijeljeno ili je to sve što se tiče predujma??
Duplo manje nego lani
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh