• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

krikesa

Novi član
Tu od
20 Svi 2011
Poruka
9
Hvala ekipa na brzim odgovorima.
Što je tu je, piši propalo. Ni prvi ni zadnji put.
 
M

miro 23

Guest
molio bi nekoga ako ima podatke da mi pošalje podatke o visini isplaćenih poticaja za sijetvu kukuruza po jednom hektaru za 2005, 2006,2007, 2008, 2009.godini. konkretno koliki je poticaj isplaćen za koju godinu? unaprijed zahvalan!
 
Posljednje uređivanje:
M

MOCO

Guest
molio bi nekoga ako ima podatke da mi pošalje podatke o visini isplaćenih poticaja za sijetvu kukuruza po jednom hektaru za 2005, 2006,2007, 2008, 2009.godini. konkretno koliki je poticaj isplaćen za koju godinu? unaprijed zahvalan!


Ja mislim da ti ovi dolje 100% imaju sve spremno, u grafovima, tabelama, crnobijelo ili u boji, samo reci kako želiš i sve će ti proslijediti

http://www.mps.hr/
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
600 kuna po hektaru toliko ce nam isplatiti rekao je Resetar prije nekoliko dana to nema dosta ni za sjeme za proljetnu sjetvu..
 
B

Bobo

Guest
I ja sam cuo da je do 20. ovog mjeseca 600kn/ha u novcima a ostatak u vauceru valjda do kraja 4. jeseca, ako se dobro sjecam... Pricaju svi na sve strane nesto a nitko nista ne zna...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
zalosno kako nas vuku za nos prvo je ministar obecao do kraja veljace a sada kaze u ozujku.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
14. ožujka 2012.
Isplaćene potpore korisnicima kroz provedbu mjera strukturne politike u ribarstvu tijekom 2011.g.

Popis korisnika se nalazi u rubrici Potpore ribarstvu.(više)


ovo sam nasao..
 
O

odmahsad

Guest
Poljoprivrednik koji duguje porez neće moći dobiti nove subvencije

Danas u Jutarnjem: "Poljoprivrednik koji duguje porez neće moći dobiti nove subvencije".

Linić je, uz ostalo, kazao da će dodjela suvencija biti pod strogom kontrolom pa oni koji imaju obveze prema državi neće moći dobiti nove subvencije.

U Ministarstvu poljoprivrede kažu da je u pripremi izmjena zakona kojom će se korisnicima potpora omogućiti “prijeboj ili kompenzacija obveza prema Poreznoj upravi”, odnosno otpis poreza na ime prava na poticaje”. Procjenjuje se da su dugovi države za poticaje dosegli oko 2,5 milijardi kuna, ali nije poznato koliko u isto vrijeme korisnici poticaja duguju državi.
http://www.jutarnji.hr/linic-mijenj...re-li-svoje-obveze-u-roku-od-30-dana/1015039/.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,692
Danas u Jutarnjem: "Poljoprivrednik koji duguje porez neće moći dobiti nove subvencije".

Linić je, uz ostalo, kazao da će dodjela suvencija biti pod strogom kontrolom pa oni koji imaju obveze prema državi neće moći dobiti nove subvencije.

U Ministarstvu poljoprivrede kažu da je u pripremi izmjena zakona kojom će se korisnicima potpora omogućiti “prijeboj ili kompenzacija obveza prema Poreznoj upravi”, odnosno otpis poreza na ime prava na poticaje”. Procjenjuje se da su dugovi države za poticaje dosegli oko 2,5 milijardi kuna, ali nije poznato koliko u isto vrijeme korisnici poticaja duguju državi.
http://www.jutarnji.hr/linic-mijenj...re-li-svoje-obveze-u-roku-od-30-dana/1015039/.

Pa ništa to nije čudno sad, danas više nemožeš ni dokument promjeniti ili izvaditi ili obavljati bilo šta po državnim institucijama ako imaš bilo kakvo dugovanje pa dok ne podmiriš.. Nađu uvjek oni načina da zaebavaju sirotinju.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
pa nek oni provjeravaju kako hoce,,al daj neka plate vise,,,,samo pricaju,,sad ce ovo,sad ono,,drzava neka radi svoje,,mi svoje i gotovo,,zato neka daju pare sto nas slijede,,,,majke ti,,svi znaju pricat samo,,,:lol:
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
još kad nam isplate i kamate što smo ovako dugo čekali,bit će para:finga:
 
S

seljaček

Guest
Nakon ovako mudro napisanog članka bilo bi zgodno vidjeti koliko hrvatski poljoprivrednici duguju državi za poreze i sl. isto bi bilo vrlo zanimljivo vidjeti koliko je dug poljoprivrednika a koliko je dug agrokora žita kutjeva pa najuzornijeg poljoprivrednika pavlaka i sličnih MULJATORA koji se lažno kite perjem poljoprivrednika.
 
S

seljaček

Guest
pa gdje su več ti poticaji

Zakonski rok je 30.6.2012 to vam piše u pravilniku i zakonu za koji ste potpisali da ste upoznati sa istim kada ste predavali zahtjev za isplatu. Sve ostalo mi zvući kao ona narodna ŠTO SE BABI HTILO TO SE BABI SNILO. Usput da vas pitam dali netko od vas razmišlja o pokretanju ovrhe na državnom proraćunu nakon 30.6. 2012 kada državi istiće rok za isplatu poticaja u poljoprivredi jer se bojim da država ni do tada neće ispuniti svoje obaveze.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh