• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dali ste dobili pola od toga danas isplaćenog ,jer nikako mi ne odgovara taj iznos za krave dojilje ,opet nas budu zmuljali,ali budem pričekao kraj isplate da provjerim,bitno da su krenuli sa isplatom ,u mom kraju do danas samo nas 2-3 nije dobilo lipe ,ovi svi su dobili u prvoj turi,danas sam dobio riješenje od agencije za isplaćenu 2011,moram provjeriti po izvodima u prošloj godini dali je to baš toliko isplaćeno,nekako na papiru puno a na računu mislim da nije bilo toliko
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ja gledam na to tako da je to poklonjeni novac, i kako došlo i koliko i u bilo kojem obliku uvjek dobro dođe, a nitko nije dužan meni nešta da poklanja, prema tome, nemam se pravo buniti da je puno ili malo. Godinama smo bili i živili bez poticaja, tak i ove godine, što se mene tiče, može poticaj doći i u 12 mj, moja zemlja bude opet posijana i pobrana i bez tog :) Meni paše i vaučer i keš, ionak treba ići u nabavku za sijetvu, a novac koji sam namjenio za sjetvu bude otišao onda za neš drugo

bravo kolega,potpuno se slažem sa tobom,iako većina misli da se to mora dobiti i nema druge...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
vaučere su vjerojatno podjelili seljacima da ih malo ušutkaju , kad već nisu dali tu sitnu lovu, a poljoapotekama budu platili kasnije ko što država plača , uvijek kasni u plačanju bilo kakvog posla ili robe ako radiš sa državom , to su opet njihova mutna posla


Ko je kakve vaučere podijelil, ja nemam blage veze o ničemu ili jednostavno nisam u toku?:icon_scratch:
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Dali ste dobili pola od toga danas isplaćenog ,jer nikako mi ne odgovara taj iznos za krave dojilje ,opet nas budu zmuljali,ali budem pričekao kraj isplate da provjerim,bitno da su krenuli sa isplatom ,u mom kraju do danas samo nas 2-3 nije dobilo lipe ,ovi svi su dobili u prvoj turi,danas sam dobio riješenje od agencije za isplaćenu 2011,moram provjeriti po izvodima u prošloj godini dali je to baš toliko isplaćeno,nekako na papiru puno a na računu mislim da nije bilo toliko

Pa i ovi u siječnju nisu dobili 100% neke određeni dio, isto ko i mi sad....
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Stigla isplata PDVa! U mom slučaju prebijen sa dobiti koji sam ja bio dužan državi. Poz
 
C

cikla

Guest
evo dobila od FINE obavijest o prebijanju duga poticajem za 2011.,sad mi nije baš sve jasno jer mi je porezna rekla da je nešto u zastari a još ne znaju koliko,pa kako su onda mogli uzeti sve a neznaju koliko treba......:mad::
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jel znade ko šta o tim vaučerima? Ja kad sam prošle godine pital u polju dučanu dali još postoji ta opcija prodavačica mi je rekla da ne da ih ministarstvo više ne odobrava! Ako po novome odobrava gdje i kako ga dobiti da uzmem robu jer mi malo fali za kompletnu sijetvu!
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
koliko uopće bude isplaćeno po hektaru za zemljište kak su se dogovorili sa jakovinom i linićem?
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
koliko uopće bude isplaćeno po hektaru za zemljište kak su se dogovorili sa jakovinom i linićem?

Pa 10% manje znači oko1850kn/ha,ili tu negdje...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Danas cuo od jedne firme vece da ce sad ici oko 40%u novcu,a za vaucer neznaju da najvjerojatnije nece biti jel da nitko u tim jebenim agencijama nista nezna.Tako su im rekli telefonski danas...
Da nemaju sve podatke itd prebaci krivnju na drugoga...:icon_e_sad:
 
M

MF8120

Guest
Danas cuo od jedne firme vece da ce sad ici oko 40%u novcu,a za vaucer neznaju da najvjerojatnije nece biti jel da nitko u tim jebenim agencijama nista nezna.Tako su im rekli telefonski danas...
Da nemaju sve podatke itd prebaci krivnju na drugoga...:icon_e_sad:

Kolega,nemoj nam takve informacije davati...:mad::
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
ako sam dobro shvatila poticaji za ratarstvo kreću drugi tjedan u 3 mjesecu pa to je od ponedjeljka a ako i budu išta isplatili ne nadam se prije idućeg petka a da nam gori gori nam:=:):=:):=:):=:):=:)
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
Danas cuo od jedne firme vece da ce sad ici oko 40%u novcu,a za vaucer neznaju da najvjerojatnije nece biti jel da nitko u tim jebenim agencijama nista nezna.Tako su im rekli telefonski danas...
Da nemaju sve podatke itd prebaci krivnju na drugoga...:icon_e_sad:

nema nikakvih 40 % ili drugih postotaka,ako je već dogovoreno 10 % manje znači poticaj po hektaru mora biti 1850 kn i gotovo!!!!!!!!!!nek i ne probaju više smanjiti ni za jednu lipu jer u protivnom bit će gadno,što vi mislite?zašto nisu smanjili i mirovine onima koji imaju barem sedam-osam tisuća i puno više a znamo da ih ima na tisuće i priskrbilo bi se možda milijardu još
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
nema nikakvih 40 % ili drugih postotaka,ako je već dogovoreno 10 % manje znači poticaj po hektaru mora biti 1850 kn i gotovo!!!!!!!!!!nek i ne probaju više smanjiti ni za jednu lipu jer u protivnom bit će gadno,što vi mislite?zašto nisu smanjili i mirovine onima koji imaju barem sedam-osam tisuća i puno više a znamo da ih ima na tisuće i priskrbilo bi se možda milijardu još

meni se jako ne sviđa ni ovih 1850 kn po ha jer sam ja čula na svoje uši da će poticaj ostati na razi ni prošlogodišnjeg a to je 2050 kn po ha bar smo mi lane dobili toliko a ako smanje pušimo oko 10 000 kn što mi je sve gorivo za sjetvu pa neka mi TIHO ZVONE I LINE onda objasne kako da povečam proizvodnju i budemo konkurentniji kad ću tih 10 000 kn morati negdje zakinuti da li na gnojivu ili na sredstvima ili da možda djeci ne kupujem kruh i mlijeko cijele godine:fiery::fiery::fiery::fiery::fiery:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Navodno da traže da vaucer bude naplacen kroz godinu dana a na to nitko neće priznati a da agencije međusobno nemaju podatke i da im treba oko 45 dana da dobijemo vaucer.
Neznam niti sam vidli budemo, ja sam rekel kaj sam čuo...
 

Aršanjski Pudar

Novi član
Tu od
7 Ožu 2013
Poruka
25
Za one koji se ne siječaju kak su išle realizacije vaučera od prije tri godine. Poštom smo dobili kovertiranog vaučera, kojeg smo mogli unovčiti u banki umanjenog za desetak posto, vratiti ga ministarstvu i dobiti cijelokupni iznos,ali tek na ljeto,ili meni osobno najprihvatljivija varijanta u polj apoteku i uzeti repromaterjal. Polj apoteka meni najdraža ima nad kasom poruku da daje popust na gotovinsko plačanje 7%. Tak da nam je čista logika da su nas uskratili za 10% kod "isplate" i plus ovih sedam na vaučeru. I ONDA NEŠ PIL
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh