• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
za one koji se ne siječaju kak su išle realizacije vaučera od prije tri godine. Poštom smo dobili kovertiranog vaučera, kojeg smo mogli unovčiti u banki umanjenog za desetak posto, vratiti ga ministarstvu i dobiti cijelokupni iznos,ali tek na ljeto,ili meni osobno najprihvatljivija varijanta u polj apoteku i uzeti repromaterjal. Polj apoteka meni najdraža ima nad kasom poruku da daje popust na gotovinsko plačanje 7%. Tak da nam je čista logika da su nas uskratili za 10% kod "isplate" i plus ovih sedam na vaučeru. I onda neš pil
potpisujem!!
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Vaučer se na hrvatskom prevodi kao jaučer jer kada ga dobiješ s njim u glavnom možeš jaukati, jer tamo gdje ga trebaš, ne primaju ga, a tamo gdje ga primaju -zakidaju te.:icon_butt::mad::
 
B

bosniahos

Guest
Aršanjski pudar zanimljiv nick,pa zar nije tzv. aršanjski pudar Mimi Kos.Ili si taj.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
"Pudar" obzirom da je tema isplata poticaja pretpostavljam po niku da trebaš dobit nešto za graševinu:icon_twisted: samo za razliku od zadnjeg vaučera,mislim da sad "ljigavi"neče dopustiti unovčavanje istog u bankam,al mislim da sam to već negdje napisao:fiery:
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
s obzirom da je prošao i ovaj tjedan a od uplate samo sitniš sve više ne vjerujem kako su spremni isplatiti milijardu kuna u idućem tjednu uz sva ostala davanja koja moraju isplatiti.daj bože da se varam ali sve mi ovo smrdi.na drugom forumu pišu kako linić još uvijek nezna koliko će biti isplaćeno po hektaru i da će isplata biti do kraja mjeseca(nije sigurno) i vaučeri do kraja 4 mjeseca isto nije sigurno a informaciju je netko dobio kao iz visokopozicioniranog čovjeka.e pa sad da vidimo što nam se sprema
 
B

bosniahos

Guest
Nismo se razumili,poznat mi je spomenuti Milivoj Kos i znan da je o njemu kružila priča da je vašeg Aršanja pudar kao u šali,haha.E sad dali si isti ili samo slučajnost nebih zna.
 

baki

Novi član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
9
pozdravljam sve na Forumu,tek sam se registrirao,ali cesto citam vase objave,interesuje me zna li neko neke preciznije datume isplate poticaja,i zna li neko nekakav broj telefona gdje bih mogao dobiti odgovore za kapitalna ulaganja iz 2008 god,jer Ista nisam dobio(cak ni odluku),ili ako neko ima nekakav savjet kako da dobijem ta kapitalna.
Pitao bih jos zna li neko kako funkcionise naplata poticaja,ako je blokiran poslovni racun,i da li je moguce nekakvo prelamanje sa poticajem i sa kapitalnim ulaganjem na dug prema Poreznoj....
Hvala svima unaprijed na odgovorima
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
prika "baki"....previše pitanja odjednom.......ma problem je hočemo li uopče vidit lovu,pa i kad..a onda čemo o ostalom:mur:
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
nema nikakvih 40 % ili drugih postotaka,ako je već dogovoreno 10 % manje znači poticaj po hektaru mora biti 1850 kn i gotovo!!!!!!!!!!nek i ne probaju više smanjiti ni za jednu lipu jer u protivnom bit će gadno,što vi mislite?zašto nisu smanjili i mirovine onima koji imaju barem sedam-osam tisuća i puno više a znamo da ih ima na tisuće i priskrbilo bi se možda milijardu još

Svakom od nas je važna svaka kuna, posebno sada kad je nemamo, a i državna kasa je prazna. Nitko se ne pita zašto u vrijeme žetve mi svoje proizvode ne možemo prodati po €uropskim cjenama?? sjetimo se prošle godine, žetva pšenice.. cijena od 1.35 bila je najniža u okruženju, na to su nam otkupljivači "legalno" još skinuli oko 500 kn po prikolici na temelju svojih troškova otkupa i primjesa kojih nije ni bilo.. a pšenica nikad nije bila bolje kvalitete!! Sad je cijena pšenice u Eu 238.25 €urića po toni, koliko smo tu izgubili? Treba krivca za prazne džepove i drugdje tražiti, ne smo jaukati zbog smanjenja poticaja..
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
pozdravljam sve na Forumu,tek sam se registrirao,ali cesto citam vase objave,interesuje me zna li neko neke preciznije datume isplate poticaja,i zna li neko nekakav broj telefona gdje bih mogao dobiti odgovore za kapitalna ulaganja iz 2008 god,jer Ista nisam dobio(cak ni odluku),ili ako neko ima nekakav savjet kako da dobijem ta kapitalna.
Pitao bih jos zna li neko kako funkcionise naplata poticaja,ako je blokiran poslovni racun,i da li je moguce nekakvo prelamanje sa poticajem i sa kapitalnim ulaganjem na dug prema Poreznoj....
Hvala svima unaprijed na odgovorima

Za ovo zadnje se javi u poreznu jer je receno da ovaj tjedan krecu reprogrami i preboji duga sa poticajem..
a za ovo prvo se vidi da nisi bas citao postove i rasprave a bilo ih je mnogo ............
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
pozdravljam sve na Forumu,tek sam se registrirao,ali cesto citam vase objave,interesuje me zna li neko neke preciznije datume isplate poticaja,i zna li neko nekakav broj telefona gdje bih mogao dobiti odgovore za kapitalna ulaganja iz 2008 god,jer Ista nisam dobio(cak ni odluku),ili ako neko ima nekakav savjet kako da dobijem ta kapitalna.
Sa rješenjem ideš u banku i oni ti islate iznos umanjeni za nekakav postotak kamata.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ti vjerojatno nećeš niti dobiti kapitalna jel davno su rješena ta iz 2008 a sad ima još dio 2009 godine
Trebali ste dobiti rješenje o odobrenju iznosa i datum do kad budu isplacena
A to je bilo u mom slučaju prije 2god za 2008 kapitalna, a lani u 12 mj za 2009.
 

baki

Novi član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
9
Sa rješenjem ideš u banku i oni ti islate iznos umanjeni za nekakav postotak kamata.

Hvala svima na odgovorima.
Moj problem je sto uopce nisam odluku dobio,a kamoli nekavo resenje sa nekim datumom isplate.
U razgovoru sa gospodom iz agencije za izravna placanja,unazad mjesec ili dva-receno
Mi je da je moj predmet na Povjetenstvu,toliko sam samo uspio saznati.
Ne znam da li medju vama ima onih kome je blokiran racun,jer bio sam
Na razgovoru u poreznoj i tamo su mi rekli da necu moci sa vaucerom platiti,nego su mi sve racune blokirali,pa sad mi nije jasno da li je to po zakonu,jer mi nije ostavljena niti1\3 prihoda za zivot.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Hvala svima na odgovorima.
Moj problem je sto uopce nisam odluku dobio,a kamoli nekavo resenje sa nekim datumom isplate.
U razgovoru sa gospodom iz agencije za izravna placanja,unazad mjesec ili dva-receno
Mi je da je moj predmet na Povjetenstvu,toliko sam samo uspio saznati.
Ne znam da li medju vama ima onih kome je blokiran racun,jer bio sam
Na razgovoru u poreznoj i tamo su mi rekli da necu moci sa vaucerom platiti,nego su mi sve racune blokirali,pa sad mi nije jasno da li je to po zakonu,jer mi nije ostavljena niti1\3 prihoda za zivot.
Ma oni smiju kako hoče,sve ti blokira i onda ako imaš neka primanja otvoriš krizni račun u fini i dalje preko njega primaš plaču ako je primaš.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Možda da pročitate što sam napisao ranije, pa će nekima stvari postat malo jasnije.:drink::icon_pidu::icon_hang:
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
pa gdje ste dečki nema nikoga da li čekate sutra jer TIHI PRLE I OSTALI OTPISANI bi od sutra trebali razrješiti kesu pa sutra je 11. CITAT:poticaji oko milijardu kn kreću od 11. do 15.3. a vaučeri do kraja mjeseca. ZAVRŠEN CITAT. HVALA. Ili će sutra opet zbog problema u stranci to biti odgođeno? :fiery::fiery::fiery::fiery:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Razloga za odgodu uvije može biti milion,drugo....ma o milijardi u proračunu možemo i mi i oni sanjati,dakla bit će umanjenja da se budemo čudili makar nas u ovoj državi više ništa nemože iznenaditi,treče ma koji vaučeri do kraja ožujka,pa njih treba prvo obračunat,pa odštampat,pa ubacit bar kodove....itd itd.....a imam neke informacije(NESLUŽBENE)o još sto drugih nejasnoča al neda mi se sad psati,dakle prosvjedi su bili na pomolu i oni su obečali to što jesu:(think):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma nisu njima problem novci,nego kompanjerosi smišljavaju kako uz ovih 30 -40 % što budu uzeli radi kojekakvih dugova,još mrknuti barem 20 pa im opet ostane milijarda za birokraciju,a samo da zamjene odnos birokrata i seljaka riješen problem,NE TREBA nam poticaj ,ali samo ove velike uvoznike potamaniti i pozvati one silne Ruse i Kineze na more,pa pojeli bi i grm lavande:icon_weed::icon_weed:,a mi bi za naš proizvod dobili tržnu cijenu sa kojom se čovjek zadovolji i nešto malkice zaradi,aliiiiiiiiiiii to su planovi za neka sretnija vremena koja još nisu na vidiku:confused::confused:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh