• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Pozdrav,
juce sam bio u Poreznoj u Vinkovcima jer i meni je blokiran racun,pitao sam gospodu da li moze blokada da se povuce i da sa vaucerom koji treba da dobijem udjem u reprogram_NAIME ONI O PRELAMANJU DUGA I O REPROGRAMU DUGA( PREBIJANJU SA VAUCEROM I.T.D) NEMAJU NIKAKVIH INFORMACJA, cak sta vise i juce su pisali nove ovrhe poljoprivrednicima koji imaju duga,tako da ti je to inf. iz prve ruke jer sam i sam u takvom problemu..

Ok i ja sam danas zvao ista je situacija i kod nas,nemaju pojma samo znaju slati ovrhe..i da nisu dobili nikakvu lovu za prebijanje dugova dužnika...
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Pozdrav svima,evo uprav ostigo kuči iz porezne,da i meni su napravili prijeboj nekom crkavicom ali još je ostalo duga,no hvala Bogu ima se još dosta i za dobit.To vam je uplačeno:icon_evil:(i kurvanjski odmah pokupljeno) ono sa 5.3. samo niko nije znao pa je to tek jučer procurilo među nas i zato ta pitanja da nije ništa izašlo iz riznice.......i sad događa se ono čega sam se najviše bojao....oni probijaju sa "kešom" a meni će poslat vaučer za koij sam več rekao da mi ne koristi jer imam sav repromaterijal osiguran kod nositelja proizvodnje s kojim sam potpisao ugovor,u banci ga ,za sad,nemogu promijeniti i šta sad.....traktori i dalje stoje....e sad me zanima nek neko napiše kad je bio onaj sastanak u ministarstvu kad je Brlošič dogovorio ovo oko isplate.I još jedna stvar evo upravo stigla obavijest o prijeboju iz fine.......
 

Aršanjski Pudar

Novi član
Tu od
7 Ožu 2013
Poruka
25
Pozdrav svima,evo uprav ostigo kuči iz porezne,da i meni su napravili prijeboj nekom crkavicom ali još je ostalo duga,no hvala Bogu ima se još dosta i za dobit.To vam je uplačeno:icon_evil:(i kurvanjski odmah pokupljeno) ono sa 5.3. samo niko nije znao pa je to tek jučer procurilo među nas i zato ta pitanja da nije ništa izašlo iz riznice.......i sad događa se ono čega sam se najviše bojao....oni probijaju sa "kešom" a meni će poslat vaučer za koij sam več rekao da mi ne koristi jer imam sav repromaterijal osiguran kod nositelja proizvodnje s kojim sam potpisao ugovor,u banci ga ,za sad,nemogu promijeniti i šta sad.....traktori i dalje stoje....e sad me zanima nek neko napiše kad je bio onaj sastanak u ministarstvu kad je Brlošič dogovorio ovo oko isplate.I još jedna stvar evo upravo stigla obavijest o prijeboju iz fine.......

Odgovor đuri; Ja sam tebi na zapadu, i zakaj Tina nije del u igru.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Pozdrav svima,evo uprav ostigo kuči iz porezne,da i meni su napravili prijeboj nekom crkavicom ali još je ostalo duga,no hvala Bogu ima se još dosta i za dobit.To vam je uplačeno:icon_evil:(i kurvanjski odmah pokupljeno) ono sa 5.3. samo niko nije znao pa je to tek jučer procurilo među nas i zato ta pitanja da nije ništa izašlo iz riznice.......i sad događa se ono čega sam se najviše bojao....oni probijaju sa "kešom" a meni će poslat vaučer za koij sam več rekao da mi ne koristi jer imam sav repromaterijal osiguran kod nositelja proizvodnje s kojim sam potpisao ugovor,u banci ga ,za sad,nemogu promijeniti i šta sad.....traktori i dalje stoje....e sad me zanima nek neko napiše kad je bio onaj sastanak u ministarstvu kad je Brlošič dogovorio ovo oko isplate.I još jedna stvar evo upravo stigla obavijest o prijeboju iz fine.......

Hoćeš reći da bi nešto trebalo biti na računu, ako je iznos veći od duga?:(sweat):
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
nadam se da će oni sretnici u lutriji zvanoj poticaj koji ipak dobiju koju kunu na račun to i objaviti
da se barem možemo nadati ako nismo među njima: S:: S:: S:: = :): = :): = :):(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
dingo poima nemam,sad ih stvarno nemogu više pratit u njihovom egzibicijama,no ako imaš samo poticaj po hektaru,mislim da to nije išlo,ali nisam siguran:icon_scratch:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
dingo poima nemam,sad ih stvarno nemogu više pratit u njihovom egzibicijama,no ako imaš samo poticaj po hektaru,mislim da to nije išlo,ali nisam siguran:icon_scratch:

po hektaru nema ništa čist račun ko suza
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
jbte već mi komp sam ide u riznicu a ono još ništa MOLIMO POŠTENOG SELJAČINU KOM SJEDNE LOVA DA JAVI NA FORUM DA NE BI POSTALA UKRAJINKA ,A ZA PETAK JAVLJAJU -100:eek:::eek:::eek::
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
jbte već mi komp sam ide u riznicu a ono još ništa MOLIMO POŠTENOG SELJAČINU KOM SJEDNE LOVA DA JAVI NA FORUM DA NE BI POSTALA UKRAJINKA ,A ZA PETAK JAVLJAJU -100:eek:::eek:::eek::



Ako moje molitve pomažu ja ću se rado pridružit molitvama. Da ne isplate do petka. Ali da se nebi uzalud smrznula, evo za pola sata idem ponovo u banku pa javim.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ukrajinke uvijek prosvjeduju bez majica i tako privuku pozornost medija puno bolje nego traktori, zato ja navijam za takve prosvjede.:wink::icon_super:
 
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
Ukrajinke uvijek prosvjeduju bez majica i tako privuku pozornost medija puno bolje nego traktori, zato ja navijam za takve prosvjede.:wink::icon_super:

Ja bi ovima našima poslao babe koje vuku sise po zemlji jer možda se liniću svidi domače mlijeko!
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
ja bila u riznici i više neidem za danas dosta razočarenja ,idem bar ručak skuhati da ne bi izgubila koji gram a spremam se za prosvjede:eek:::eek:::eek::
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
dobio sam danas proknjiženje od fine da mi budu nesto poticaja proknjizili za porezno dugovanje, nekih cca 5000 kn.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
je li netko imao kontrolu zemlje ove godine? nama je bio neki lik i mjerio je 10-ak parcela i gledao je li zaraslo, stanje stnista i opcenito urednost, dobili rjesenje da sve stima, al poticaj cemo dobit zadnji, dok se to se obradi, tako kazu u agenciji. jos ni lipe do sada.
duze cemo imati haha
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobio sam prije nekoliko minuta mail iz agencije po kojem ispada da je za stoku umanjeno 10 %,nekakve kune bi trebale biti za ono po kravi radi suše,a o plaćanju oko zemljišta i livada oni još sa današnjim danom NE ZNAJU KOLIKO JE PO HEKTARU,***** ti birokrate i nesposobnjakoviče ,što su do danas radili od 5 mjeseca:icon_hang::icon_hang::icon_hang:,je 5 je bila neka sitna uplata,konačno sam bez duga ,tj imam ,danas sam dobio jedan papir i dužan sam CIJELU 1 LIPU
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh