• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
nek javi onaj ko dobije u zagrebačkoj banci:(nerd):
a muči me još jedna stvar----"novac će dobiti i oni koji imaju poreznog duga ali moraju do kraja šestog mjeseca.....itd"-----e sad kad ćemo mi dobiti novac, sada ili dok se nagodimo sa poreznom upravom,kod mene ,ponavljam,situacija je takva da su moja potraživanja višestruko veća od duga:(punch):
 
P

plavi5

Guest
nek javi onaj ko dobije u zagrebačkoj banci:(nerd):
a muči me još jedna stvar----"novac će dobiti i oni koji imaju poreznog duga ali moraju do kraja šestog mjeseca.....itd"-----e sad kad ćemo mi dobiti novac, sada ili dok se nagodimo sa poreznom upravom,kod mene ,ponavljam,situacija je takva da su moja potraživanja višestruko veća od duga:(punch):

ja dobio a imam duga više nego što moram dobiti poticaja
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Sjelo negdje oko 1000 kn/ha za voćke, dakle samo 1/2 osnovno plaćanje .:(devil):hypo banka
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Erste banka prije dest minuta ništa.. Đuro seljanče dobilo pare i sad nas ne šljivi više nizašto.

Erste banke Slav. Brod, sjela maloprije ekologija po ha 1250 kn, izgleda da ona nije umanjena.
Jutros sjela osnovna, sad ekologija, za ne povjerovati.
 

Aršanjski Pudar

Novi član
Tu od
7 Ožu 2013
Poruka
25
ma nije ona takva,čekaj kad se javi i kaže mjesto gdje nas čeka da počasti:drink:
Susedi pak valjda bute i mene zvali na tu kavu. Đuro časti njemu je plača valjda sela na račun. A posle idemo si k meni v klet, vina ima , a za radajnera smo skupili od prije.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh