• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
i meni je sjelo nešto, nemam pojima za što ni u kojem omjeru isplate, piše biljna proizvodnja na netbankarstvu.
 

3x D

Novi član
Tu od
4 Tra 2011
Poruka
3
Pozdrav svim cijenjenim forumašima :)

Za dobivanje poticaja potrebno je biti u sustavu poreza na dohodak. Može mi netko konkretno reči šta je sa umirovljenicima ? Da li umirovljenici imaju pravo tražiti isplatu poticaja ?
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Pozdrav svim cijenjenim forumašima :)

Za dobivanje poticaja potrebno je biti u sustavu poreza na dohodak. Može mi netko konkretno reči šta je sa umirovljenicima ? Da li umirovljenici imaju pravo tražiti isplatu poticaja ?

Ako ne prelaziš 24000kn poticaja nemoraš biti u sustavu poticaja a pravo na poticaj imaju svi koji su prijavili Opg ili nešto drugo i sve ono što treba bez obzira dali su penzići ili radnici ili mučenici kao ja.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Bio ja u Agenciji i pitam što je to? Odmah kažu ne znaju :) Kasnije provjerili to je 40% od dodatka za voće i povrće :) Ajde de, to je onih 250 x 4,3 i tako to :) Poz
 

3x D

Novi član
Tu od
4 Tra 2011
Poruka
3
Ako ne prelaziš 24000kn poticaja nemoraš biti u sustavu poticaja a pravo na poticaj imaju svi koji su prijavili Opg ili nešto drugo i sve ono što treba bez obzira dali su penzići ili radnici ili mučenici kao ja.

Hvala siki :)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Sad mi javio kolega da je 29.03 sjeo poticaj,sad je dobio od banke izvod.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
zna li netko, kakav je postupak s OBAVJEST-ima što smo dobili vezano za onih 15% poticaja za plaćanja iz 2009 g za proizvodnju 2008 g , te obavjesti bi trebale biti naplative u lipnju ove godine, istu nisam prodao banci dali je nju potrebno vratiti u ministarstvo (kao vaučer) ili ne i samo čekaš da uplate novce u lipnju...:rolleyess:
 
M

MOCO

Guest
pa piše ti na toj obavijesti, ja misli da si je trebao vratiti u ministarstvo (tako sam ja napravio s jednim vaučerom)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
zna li netko, kakav je postupak s OBAVJEST-ima što smo dobili vezano za onih 15% poticaja za plaćanja iz 2009 g za proizvodnju 2008 g , te obavjesti bi trebale biti naplative u lipnju ove godine, istu nisam prodao banci dali je nju potrebno vratiti u ministarstvo (kao vaučer) ili ne i samo čekaš da uplate novce u lipnju...:rolleyess:


Ti ju nisi ni unovcio niti vratio?
Probaj otic u banku "prodat" ju.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Ti ju nisi ni unovcio niti vratio?
Probaj otic u banku "prodat" ju.

Jel to ona obavijest na papiru da ćemo dobiti određeni iznos novca tj zaostatke, pa ja čekam tu isplatu ko ozebli sunce, a vi sad da treba s time u banku?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Jel to ona obavijest na papiru da ćemo dobiti određeni iznos novca tj zaostatke, pa ja čekam tu isplatu ko ozebli sunce, a vi sad da treba s time u banku?


Di si se ti sada toga sjetio?
Taj papir je unovcen jos u prvom mjesecu ,ili cak u prosincu. A isplata je ili bila ili ce biti uskoro,ali samo onima koji su VRATILI papir natrag u ministarstvo,a ti to nisu napravio.


Stoga,ili zovi ministarstvo,ili probaj u banci dobit lovu,sto je moguce.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Di si se ti sada toga sjetio?
Taj papir je unovcen jos u prvom mjesecu ,ili cak u prosincu. A isplata je ili bila ili ce biti uskoro,ali samo onima koji su VRATILI papir natrag u ministarstvo,a ti to nisu napravio.


Stoga,ili zovi ministarstvo,ili probaj u banci dobit lovu,sto je moguce.

Pa to je običan papir na kojem piše da ću dobit toliko i toliko love, e svašta će još izmislit, idem s tim sutra u banku da vidim.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-na papiru ne piše da se mora vratiti u ministarstvo, usput pitao sam u agenciji za plaćanje što treba oni pojma nemaje ali misle da se nemora vratiti u ministarstvo zato sam i pitao ovdje dali netko zna ...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh