• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Ja sam danas dobio, teranova i ja imam svega pomalo, u 2ha imam i voćnjake, plastenike i povrće na otvorenom tako da mislim da sve ide prema abecednom redu jer znam da nikad ne dobijem među prvima.
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Jel zna tko dali ovo godine isto postoji isplata za ocuvanje izvornih i zasticenih vrsta i kultivara poljoprivrednog bilja ko i prosle????
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ja sam dobio oko 1400kn/ha, ali ne znam dali je to sve za zemlju ili za šta još drugo, jer piše jedinstveno plaćanje bez financijske discipline.
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Ne to je posebna stavka te Zastitne kulture, biljke, zivotinje!!!
Je to tko dobio ovdje?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prijatelju iz susjednog sela kokoš radila papire za zahtjev prošlo proljeće,mijenjali su nositelja gospodarstva i nešto valjda nije kliknula i prijatelj mi ostao bez kune za prošlu godinu ali da slučaj bude gori ,ta ista kokoš napravila isti propust još jednom njegovom poznaniku,pa za što takve osobe tamo sjede u agenciji i primaju plaču.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Prije stavljanja potpisa na zahtjev za potporu sve dvaput pregledati i tražiti svoju kopiju (uostalom obavezni smo 5 godina čuvati zahtjev)!! Oni samo pomažu kod ispunjavanja, a svatko je sam odgovoran za ispunjeno. Neznam zašto ljudi odu kod referenta i u gužvi sve nabrzinu potpisuju kada mogu od referenta uzeti isprintan zahtjev doma i proučiti sve u detalje i drugi dan ga sa biljezima predati ili poslati poštom sa povratnicom...ili ga sami ispuniti preko interneta.

Ja da radim u agenciji svakom bi isprintao zahtjev i poslao ga doma da ga prekontrolira i nitko me nebi kasnije mogao zvati kokoškom ;)
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Eto mašala,danas je podnešen zahtjev prema vladi da se kao potpore u poljoprivredi do 50 tisuća izuzimaju od ovrhe,što to vrijedi nama koji smo blokirani a kako znamo kako nam je vlast brza,sumnjam da se to bude usvojilo do 6 mjeseca kada je najavljena 2 isplata.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Eto mašala,danas je podnešen zahtjev prema vladi da se kao potpore u poljoprivredi do 50 tisuća izuzimaju od ovrhe,što to vrijedi nama koji smo blokirani a kako znamo kako nam je vlast brza,sumnjam da se to bude usvojilo do 6 mjeseca kada je najavljena 2 isplata.

Usvojen je taj zakon danas na vladi..
http://www.mps.hr/default.aspx?id=14235
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ah,mogu samo razmišljati kako odraditi proljetne radove i nadati se da bude sreće u drugoj tranši.:mad::mad::mad:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Vidim da nitko ne piše. Danas je zadnji dan da se podnese prigovor agenciji za plaćanje za neisplatu poticaja 2012 godine,ono kad su nas zakinuli za određeni postotak. Treba popuniti zahtjev i preporučeno poslati na njihovu adresu,neznam gdje se može naći primjerak,ja sam našao kod susjeda i kopirao pa poslao. Zovite,pitajte i šaljite još danas.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Jel neko zna dal je u ovoj isplati jedinstvenih placanja i specificna potpora po kravi?meni se cini da nije da su sve zmuljali opet
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
204
Jel neko zna dal je u ovoj isplati jedinstvenih placanja i specificna potpora po kravi?meni se cini da nije da su sve zmuljali opet

meni je došlo za mliječne krave 456 kn po kravi
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
meni je došlo za mliječne krave 456 kn po kravi

A kako je to naznaceno?
Ni ja neznam jel su nam isplatili sto po kravi ili nisu, tj neznam jel smo dobili onu premiju od 20 lipa za mlijeko ili je taj iznos bio za krave?
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Cuo sam da ovi crveni smradovi nece vise nista isplacivati za ekolosku, da je ovo bilo sve!!!
Ja ne mogu vjerovati sto oni rade, dobe pare za nas poljoprivrednike, a hrane drzavne sluzbenike. Puuuu
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Cuo sam da ovi crveni smradovi nece vise nista isplacivati za ekolosku, da je ovo bilo sve!!!
Ja ne mogu vjerovati sto oni rade, dobe pare za nas poljoprivrednike, a hrane drzavne sluzbenike. Puuuu

Koliko si dobio za koju proizvodnju na kojoj površini?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh