• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,859
Kolega fric nije li "poljoprivredna praksa korisna za klimu i okoliš" zeleno plaćanje?to je isplaćeno..
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
svakako nedostaje dosta novaca da bi bilo slično ko lani po ha.....valjda ce neko rec sta je plaćeno i u kojem iznosu
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
A jesi mogao odbiti da platis, naravno uz da oduatajes od zemlhe uvjet ili si po sili zakona morao platiti bez obzira i da ne zelis raditi zemlju?

Pa ako ja kažem da je radim od lani zašto onda 7god unazad plaćati

Ps: hm... ako je simbolična cijena najma moglo bi se i to platiti [emoji12]

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

ako odbiješ odustaješ od privremenog zakupa ali ti ostaje dug
ako si zemlju imao prijavljenu u arkodu nemožeš reči da je radiš samo godinu dana
cijena najma ti ovisi o klasi puta dva puta broj godina
međutim malo sam pretraživao sinoč i nisam našao zakon po kojem su mene kaznili tako da postoji mogučnost da su nešto izmjenili niti su me još poslali državnom odvjetniku jer su mi rekli da je to daljnji tok događaja ako ne platim
kod mene se radi o dosta velikoj cifri tako da je najbolje da se prije raspitate pa tek onda donesete odluku
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
A od papirologije što su tražili?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,696
I to se raspitati kod onog tko je plaćen ili ćeš ga ti platiti da ti odgovori.
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
311
Nista ovi ne daju, u ponedjeljak nesto i vise nema nista! Di je jos tih famoznih 55 posto?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
I kolega jedan nista nije dobio
Cirkus vlast cirkus država
Fali 25%
Meni rekli da lanjska svota i ovogodišnja se netrebaju gledati
 

VinkovicTomo

Novi član
Tu od
21 Srp 2014
Poruka
24
Kad kreću poticaji za ekološku?, imam prijavljeno 3 ha ekološkog nasada, do sad dobio zajedno s predujmom od jeseni 2500,00 kn seukupno, ne po ha.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da li netko zna sto ce bitu u buducnosti s placanjima za osjetljive sektore?
Da li ce se produzit i na kolko dugo? Ovo je zadnja godina, tj 2015. je zadnja proizvodna bila za osjetljive.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
meni fali dosta novca..oko 50 % sve zajedno nek se jebu..

i meni naspram prošlogodišnje isplate fali skoro 50%
kad si podneso zahtjev prošle godine jer mi je jedan lik pustio bubu da oni koji su podnesli zahtjev poslje 15.5 mada je produženo do 15.6 dobiće umanjeno u postocima za svaki dan kašnjenja
nadam se da to nije tako
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Po toj logici si trebao kasniti 50 dana. Umanjuje se kad se preda nakon odredjenog roka, tko sad bude predao imat ce umanjeno. Ne znam vise za koliko posto, ali svakako hoce. Ja sam u roku prijavio osnova, a ekolosku rijesavam naknadno, tako da ce mi ekoloska biti umanjena, ali ova ostala nece.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Moralo bi još biti koliko je zadnja uplata bila,oko 450 kn po hektaru navodno,toliko su obečali neki dan,valda tako i bude.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Da li netko zna sto ce bitu u buducnosti s placanjima za osjetljive sektore?
Da li ce se produzit i na kolko dugo? Ovo je zadnja godina, tj 2015. je zadnja proizvodna bila za osjetljive.

Tako je,iduće godine 2017 se ukida ona zamaskirana premija u zajedničkom plaćanju za stočare
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh