• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Lill, a sve vam je bilo ok lani? Meni je koliko znam sve ok, slušam predavanja, poštujem višegodišnje obveze 🤷🏻
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
A u koju to mjeru ide🤔, legla im plača. Da i mi prijavimo tu mje
Nisam zvao ali hoćemo se kladiti da znam koji ćeš odgovor dobit 🤣?
Evo ti odgo odgovor, bio ovaj u malo prije u pregledu stoke, ah sve u redu, uzo skoro 10 euriča, a reko gdje šteka ove godine poticajima. Odgovor: Ahhh šteka, ahhh biče, ahh malo se još strpite, ahhh kak je vruče. ***** ti a meni nije vruče, neznam niti za ruke niti noge, gdje mi glava a na kojoj strani rebič 🙊😤
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
140
Traju do 29.06 😂😂😂😂a onda isplate 30.06😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Jesu li gotove kontrole kontrola ili čekamo kraj miseca.
Čekaj sa kontrolama, idu ponovo kontrole da vide što nam voda ostavila na polju tako da znaju koliko još umanjit poticaje. Ja iz kuče nemogu van koliko mulja imam ispred kuče. Jučer nas oprala kiša tribali smo čamce.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ruku na srce nebi se ni ja javljal, dopizdilo bi mi da me zovu ljudi a ja neznam kaj da im odgovorim pa da im ne lažem bolje da se ni ne javljam....
Ionak taj koji se javlja na te telefone dela za malo jači minimalac
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,024
Pa vidite kako država funkcionira. Nema se. Onda idu prijetnje štrajkovima. Ministri ne odustaju u objašnjavanju da se ne može udovoljiti zahtjevima i onda se na kraju ukaže svevišnji i riješi sve. Netko reče "imamo mi para, našlo se¨. Oni koji šute idu na kraj liste, pa ako se nađe za njih -našlo se, a ako ne nikome ništa. Više sreće u idućem kolu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh