• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ovdje možemo razmjenjivati informacije o aktualnim isplatama poticaja, datumima isplate i sličnim detaljima.

U ovoj temi (link u nastavku) možemo općenito o potporama:
Općenito o poticajima i potporama
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljar

Novi član
Premium
Tu od
25 Tra 2010
Poruka
23
pozz da ima pocela je isplata
 
Posljednje uređivanje:

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
u kojem je postotku isplaćen poticaj,kolega mi kaže da je njemu sjelo 40%?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
da to je za proljetnu sjetvu iz prošle godine,a i meni se čini da je uplaćeno 40%,a ne 50% kao što se govorilo.navodno da će ostatak biti uplaćen do 15.03.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Prošla mi je bila prva godina da sam predao zahtjev za poticaj u povrtlarstvu i zahtjev za plavac.... Jel povrtlarstvo spada u tu grupu ili ne?
 
S

seljaček

Guest
Kak nama iz BJ još ništa?????:shock:

zato što je tamo puno stočara pa oni su u blagostanju i njima novci netrebaju pogotovo svinjogojcima a i kravari mljekari grcaju u obilju novaca , pa valjda zato BJ ne isplačuju poticaj. Ili sam u zabludi možda nisam svjestan blagostanja i relaksacije oko sebe?
 

daniel108

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
51
jel kome isplaceni poticaj ovih dana?

Meni nije isplaćeno još ništa, iako su rekli da će isplatiti do kraja prošlog tjedna :scratch Svaki dan gledam, pa ništa
 
R

Renato5820

Guest
pa kod nas nisu ni u Zagrebačkoj ni u Sisačkoj županiji isplačeni poticaji.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Meni također uplaćeno oko 40 posto, Sisačko-moslavačka županija.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh