• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ajoj još sam nešto zaboravila ,DRAGI GAZDA GIZDAVI AKO TEBI KOJIM SLUČAJEM NE TREBAJU POTICAJI SLOBODNO IH PROSLIJEDI DO MENE I AKO IMA JOŠ NETKO KOME NE TREBAJU JA ĆU IH DRAGE VOLJE BAHATO POTROŠITI:drink::drink:

na ovakav način mi SIGURNO netrebaju....jer znam masu ljudi koji dižu za zemlju a ni nenagledaju se šta im je posađeno na zemlji nego iznajme drugima i još im uzmu od 400 do 500 kuna po rali +poticaj..nit orali nit kopali..pa recimo zašto toliki poticaj todoriću?toniju raiću?pavlaku?tima svima koji dobiju poticaja za dvije trećine nas "malih"...:mur::mur:
 
P

plavi5

Guest
poticaji

na ovakav način mi SIGURNO netrebaju....jer znam masu ljudi koji dižu za zemlju a ni nenagledaju se šta im je posađeno na zemlji nego iznajme drugima i još im uzmu od 400 do 500 kuna po rali +poticaj..nit orali nit kopali..pa recimo zašto toliki poticaj todoriću?toniju raiću?pavlaku?tima svima koji dobiju poticaja za dvije trećine nas "malih"...:mur::mur:

zašto se čudite zašto nema poticaja čovjek imo svadbu pripreme momačko veče velike obaveze imao sada brčmo putovanje nema poticaja još dva tjedna
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Sad je on Pitomački zet , a ako je istina što se priča biti če i ponovo tata.

Ostat čemo bez ministra poljoprivrede otići će na porodiljni fučka se njemu za poljoprivredu on je svoje posijao :cool2: :icon_e_geek:

Sad bu još jeden Barec u Pitomači.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Je.. se njemu za seljake on je gledo samo kako da se ozeni i ceka svaki peti u mjesecu da sjedne placa !!!!!!!!!!!!!
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
ajoj još sam nešto zaboravila ,DRAGI GAZDA GIZDAVI AKO TEBI KOJIM SLUČAJEM NE TREBAJU POTICAJI SLOBODNO IH PROSLIJEDI DO MENE I AKO IMA JOŠ NETKO KOME NE TREBAJU JA ĆU IH DRAGE VOLJE BAHATO POTROŠITI:drink::drink:

Za što?
Za kupnju auta?
 
B

bosniahos

Guest
A imate vi u Pitomači več Jopu.Nego kad več o Pitomači dajte molim vas vi domači recite kako se to kod vas traže toliki broj upravno pravni referenata u Opčini i njezinim uredima a kad se netko javi več je zaposlen dijelatnik i to od subote do ponedijeljka.Dal su ti natiječaji samo reda radi ili se to još uvijek radi po Kumovima.Hvala.
 
P

plavi5

Guest
A imate vi u Pitomači več Jopu.Nego kad več o Pitomači dajte molim vas vi domači recite kako se to kod vas traže toliki broj upravno pravni referenata u Opčini i njezinim uredima a kad se netko javi več je zaposlen dijelatnik i to od subote do ponedijeljka.Dal su ti natiječaji samo reda radi ili se to još uvijek radi po Kumovima.Hvala.

jopa živi u virovitici a što se tiče opčine to se rešava u aršanju neče valda iči u veseli breg
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Za što?
Za kupnju auta?

dragi prijatelju da si pročitao moje škrabotine od prije vidio bi da se ja tako ne bahatim ,to ti je za sirotinju . MOJ TRAKTOR JE NA GODIŠNJEM a ostalo nekoliko ha bez zimske brazde pa bi se ja tako bahatila popravila traktor i ajde u polje .Auti me ne zanimaju jer sad sam nešto razmišljala da dok nije bilo poticaja kupili mi i traktor i berač i novi auto a radili 10 puta manje zemlje nego sad. A SAD ME DRAGI PRIJATELJU HVATA MUKA OD OVAKVE POLJOPRIVREDE:mur::mur:
 
B

bosniahos

Guest
Dobro ne,nismo se razumili,nema veze.Znači mito i korupcija.Kome onda po tebi treba biti drag,hahaha.
 
P

plavi5

Guest
Dobro ne,nismo se razumili,nema veze.Znači mito i korupcija.Kome onda po tebi treba biti drag,hahaha.

kada su bili jopini nismo pitali kada če poticaji nego koliko je po površini isplačeno
 
B

bosniahos

Guest
bome tako.Neču dalje ipak je novi na forumu.Odgovara po politici a ne što ga pitam konkretno.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Koji jadnik ovaj Jakovina, pa sve je novce spiskao u curu koja mu gotovo moze biti kcerka, zbog nje mu je propala i firma, zbog nje lose vodi ministarstvo i uzima novce od poticaja za seljake. Jos jedna potvrda kakav je čovjek.
Taj miistra Jakovina nije zreo za voditi gospodarstvo! To se vidi na svakom koraku i svaki njegov potez je živa katastrofa!! Vlada ga štiti jer je i sama hrpa jada, pa tako brazde našom hrvatskom!! E moj narode gledajte što ste birali, a za kaznu učite čirilicu!
Jakovina niže afere. Dok je bio načelnik općine Bukovlje, uzeo je državni poticaj za uzgoj višanja, a poticaje je zloporabio jer nikada nije prodao ni kilogram višanja.A sada na nama trenira strogoću. Nakon preuzimanja ministarske dužnosti bio je u sukobu interesa jer je ostao vlasnik poljoprivredne apoteke, a nakon pritiska medija prezaduženu tvrtku prodao (sto je i upitno vjerovatno mu je ovaj pomogao pa ce mu jakovina vratiti uslugu))

u Korizmi kažu da nije sretno.... eto, al sretno im bilo, bolje da su pričekali 25.05. da bude pravo partijsko
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Koji jadnik ovaj Jakovina, pa sve je novce spiskao u curu koja mu gotovo moze biti kcerka, zbog nje mu je propala i firma, zbog nje lose vodi ministarstvo i uzima novce od poticaja za seljake. Jos jedna potvrda kakav je čovjek.
Taj miistra Jakovina nije zreo za voditi gospodarstvo! To se vidi na svakom koraku i svaki njegov potez je živa katastrofa!! Vlada ga štiti jer je i sama hrpa jada, pa tako brazde našom hrvatskom!! E moj narode gledajte što ste birali, a za kaznu učite čirilicu!
Jakovina niže afere. Dok je bio načelnik općine Bukovlje, uzeo je državni poticaj za uzgoj višanja, a poticaje je zloporabio jer nikada nije prodao ni kilogram višanja.A sada na nama trenira strogoću. Nakon preuzimanja ministarske dužnosti bio je u sukobu interesa jer je ostao vlasnik poljoprivredne apoteke, a nakon pritiska medija prezaduženu tvrtku prodao (sto je i upitno vjerovatno mu je ovaj pomogao pa ce mu jakovina vratiti uslugu))

u Korizmi kažu da nije sretno.... eto, al sretno im bilo, bolje da su pričekali 25.05. da bude pravo partijsko
Ako si još dečko, ZEKO pamet u glavu ali u gornju, ljubav se svakom može dogodit. Sad je kod nas a u svijetu moderno da se mlade djevojke "zaljubljuju" u starije "obdarene" muškarce...p.s. nadam se da mi johabica i seljančica, a ostale žene neće zamjeriti, što sam spomenuo njihov rod.
 
P

plavi5

Guest
bome tako.Neču dalje ipak je novi na forumu.Odgovara po politici a ne što ga pitam konkretno.

nema veze politika ali kada je seljak protestiro svi su razgovarali čobi kosorica tražili rešenja asada nemožeš ni do lažova jakovine a milanović se ponaša kao da poljoprivrede nema u hrvatskoj
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Nsam decko sin ce mi 18 god a kci 15 ali vidi se da Jakovinu vise zanimaju zenske nego posao a kakav je gosppodarstvenik to je dokazao...........
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
nema veze politika ali kada je seljak protestiro svi su razgovarali čobi kosorica tražili rešenja asada nemožeš ni do lažova jakovine a milanović se ponaša kao da poljoprivrede nema u hrvatskoj

Ne da se Milanović ponaša kao da poljoprivrede nema u hrvatskoj nego se svim nam smije u facu!!!!
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
@ bhorv,
ljubav nema granica....,a ja bi reko,ako mala želi neka sisa stara jajca.

Što se tiće poticaja,a i opčenito,,oni prije su krali ali su i nama dali,a ovi.....!Bljak,:icon_oak::icon_oak:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh