• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,159
Zato samo bažulj ili ti grah. Tu se nemre napraviti nikakva analiza jer sve završi uglavnom u atmosferi. :ppozdrav:
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
228
Navodno nešta neformalno čujem od ovih iz agencije da u suradnji s ovim iz sanitarne dogovorili da ćemo po novom morati i g o v n o slati na analizu ..pa ako isto nije zdravstveno ispravno navodno nema potpora .. dalije tko čuo šta više tome ?

Mamicu im jareču samo nam još to fali
Samo im vi nudite ideje!!!!!!
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
45
Koliko sam ja shvatila iz njihovih priopćenja i sa praćenja drugih foruma do kraja 6 mjeseca idu poravnavanja i da se ne nadamo previše,pošto je isplaceno 90 % u 11 mjesecu
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
63
Krivo shvaceno.Islo je 90 posto avansa i prve rate koja je umjesto Veljace bila isplacena u prosincu.Tokom 3 i 4 mj.bude sjedao taj sitnis od 10 posto a vjerojatno zadnjih par dana u 6 mj zadnja rata.
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
37
Krivo shvaceno.Islo je 90 posto avansa i prve rate koja je umjesto Veljace bila isplacena u prosincu.Tokom 3 i 4 mj.bude sjedao taj sitnis od 10 posto a vjerojatno zadnjih par dana u 6 mj zadnja rata.
ide samo poravnjanje od 10 % koji će sjesti do kraja 6 mjeseca.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
515
Danas je ministrica razgovarala sa prosvjednicima. Predsjednik Komore kaže da su dogovorili neobavezno geotagiranje. Može li mi netko to prevesti. Ako je neobavezno tko je lud da bi se zahebava slikavanjem
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
70
Jedino mjerodavno piše u pravilniku, ostalo je obećanje, ludom radovanje...
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
37
Jedino mjerodavno piše u pravilniku, ostalo je obećanje, ludom radovanje...
Objavljeno je izvješće na e. savjetovanju u vezi izmjena Pravilnika i prijedloga. Dosta toga su prihvatili što su ljudi tražili. Tamo se raspravlja, ne tu, pa možda nešto i uvaže.

Danas je ministrica razgovarala sa prosvjednicima. Predsjednik Komore kaže da su dogovorili neobavezno geotagiranje. Može li mi netko to prevesti. Ako je neobavezno tko je lud da bi se zahebava slikavanjem
Neobavezno je, ali ako ne pošalješ veća je vjerojatnost da će poslati terensku kontrolu jer moraju iskontrolirati. Pa kako je kome lakše.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
515
Eto ih žurni su hodati po terenu. Bilo bi bolje da hodaju nego da side u kancelarijama
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
57
Cjenjeni forumaši i svi poljoprivrednici
Održavaju se tzv sastanci ali šta se na njima dogovara i u korist koga otom potom🤔na stranicama agroneta su nam stavljene obavjesti da smo obavezni platiti HPK čim prije,očito nakon obavjesti dolaze sankcije,pitanje je šta radi HPK za to što ih mi trebamo platiti,,no dobro sve nam je odavno jasno ali šta mnogima nije jasno,svi dižu bunt,traže povišice i dobiju jer idu izbori a ŠTA RADE POLJOPRIVREDNICI,ništa,čekaju šta će kolege u Njemačkoj,Francuskoj itd uraditi za njih!
Da li je kad bilo skuplje proizvoditi nego danas,da li je naš proizvod ikad bio jeftiniji nego danas,jesu li potpore ikad bile manje nego sada,jesmo li ikad bili više zatrpani administracijom nego sada ,ali šuti se,i šta vlast misli,misli da nam je dobro i da nas još više treba udariti, a znate kud to sve vodi,k tome da nam se potpore još smanje ili ukinu te da se uvede porez na nekretnine i šta će mo onda,onda će mo tajkunima prodati našu zemlju u bescjenje!
Probudimo se
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,159
Postali smo ovo ovisnici o rezultatima turizma. To je trka na kratke staze. Nema jake države bez industrije i poljoprivrede.
Što se tiče buđenja veli predsjednik HPK da smo mi kulturološki drugačiji mentalitet od nijemaca, francuza....mi ćemo to rješavati pregovorima sa vladom koja ima i te kako sluha, znanja, razumijevanja da riješi probleme u poljoprivredi na lijepi i civilizirani način. Naše je samo da platimo članarinu i čekamo rješenje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh