• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,165
Ni jedan prijedlog nije prihvaćen. Većina ih je odbijena, a samo neki su primljeni na znanje. To je slika e-savjetovanja. Zadovoljiti zakonsku formu bez imalo volje da se što mijenja i da se usvoji bilo koji prijedlog. Isti slučaj je u Saboru kada oporba daje svoje prijedloge. Ispada da su poljoprivrednici i oporba u istoj situaciji.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Hoće li oni išta dati ili neće?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
262
Dobio novu e-iskaznicu pošto stara istekla i prijavio se da vidim koliko još plavog imam na zalihi. Ovi majstori su cijeli Agronet ako ideš preko e-iskaznice prebacili na e-građani i ne možeš vidjeti ništa osim podataka koje vidiš prijavom običnom lozinkom. Ne vidim koristi od te kartice osim što mogu prijaviti površine za poticaje da ne dolazim među one birokrate koje poprijeko gledaju čim se pojaviš a sada imaju zaštitara pred vratima i zvono tako da ne možeš ni ući u kancelariju, samo ti na vrata dostavi traženo.
Zna neko kako provjeriti za plavi dizel?
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
614
E-poljoprivreda
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-07-10-55-48-893_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-07-10-55-48-893_com.android.chrome.jpg
    15.4 KB · Pregleda: 32

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
197
Nazovi telefonom i javi se automat pa upišeš broj kartice i dobiješ litrazu koju imas

016128877
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
230
Bože bogati pusti pomoći što Apprrr daje plus županije,,,,di se te pomoći uvijek zagube na putu od prijave do isplate na račune negdje uvijek krivo na semaforu skrenu!!!!!!
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
262
E-poljoprivreda
Sve sam to dobio ali meni stoji da sam registriran na Agronet a na plavi dizel nisam pa ništa, jedino telefonom, kako se registrirati da mogu provjeriti karticom?
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Čekajte da se odredi datum izbora. I onda će desetak dana prije ligati lova za klopke, proizvodno vezane potpore, eko, mlade, a možda nešto daju i starima
 

Jay_d

Član
Tu od
17 Velj 2022
Poruka
69
Danas bio u agenciji upisat 1 parcelu u opg koja je imovinski rjesena po novoj izmjeri, a izmjera jos nije u produkciji, vec se ceka sluzbena objava i zbog toga ne daju upis. Izgleda da su dobili upute sto vise zagorčati poslovanje birokratskim glupostima, pomalo se hladim....
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Sve se radi kako bi što manje love dali OPG ima a više tajkunskim poduzećima. I oni to zovu ruralni razvoj, kojem bi osnovni cilj tribao biti ostanak ljudi na selu. Najveće potpore dobivaju Agrokor, Belje Agrolaguna itd.
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
230
Da dobijemo poticaje, ,mi dobili kako da se otvori zaštićeni račun u bankama hahahahaha!!!!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh