• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
261
Mi smo imali 20 km udaljene parcele u najmu,nikad nije bilo upitno. Kaj kog briga, jel se ti voziš 100 km dakeko ili 2 km. Ne bu ti nitko niš za to,ne brini.
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
29
Ja dobio osnovno i pola iznosa gpp plaćanja i preraspodijeljeno tek 15.03. Od 15.11 čeko da kontrola odluči da sam zelen. Znači od 15.11 do 30.06 traju isplate,samo 9 mj 🤣🤣🤣🤣. Ma polako samo vi lagano bitno da plaće idu i doprinosi bez obzira što poljop čekaju sa prođu kontrole ove famozne monitoring koji nije mjerodavan al je neko dobro naplatio monitoring da nam kaže da smo u krivu
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
45
SRITAN USKRS !!!

Sad kad počnu plaćati Eko, lovke, PVP
ajme love
Radujte se narodi,za ekološku još nemaju niti plan isplatnih tablica a niti su počeli s bilo kakvim odobrenjima,isplata za eko se očekuje u lipnju a vjerovatno tako i za ostale eko sheme...dobio inf prije 5.min😂😂👏👏👏
 

MarkoD

Član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
42
Da li je itko pitao kada budu za konje isplate? Prošle godine sam dobio početkom petog mjeseca, sada me zanima da li oni spadaju pod isplate do 15.04.
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
45
Čuo jer sam zvao agenciju u ZG pa da ljudima prenesem da se ne nadju previše i da ne planiraju,a mogao sam i da slažem pa da obradujem kao AP ali moji me odgajali pod sloganom da laganje nije fino
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gelema4

Član
Tu od
23 Sij 2020
Poruka
23
Prije kojih sat vremena objavljen poziv za podnošenje zahtjeva za potpore u voćarstvu i ratarstvu...
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
633
Listam temu kad ono oglas u temi.
Neznam jel bi se smijao ili plakao.
Imao kontrolu u 2.mjesecu, zove žena iz agencije danas jel mi odgovara da dođe sutra? Rekoh jel to 2.april? Kolega koji je bio nije poslikao sve. I sad ona nabraja što nije, a ja bio s njim dok je to slikao. I kao nek pripremim još skoro 80% papira što je on gledao.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh