• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
166
Jeli tko ispunjavao zahtjev za preostalu pomoć za žitarice, ne mogu to pronaći u agronetu?
Jesi to prošli puta popunjavo ili?

Odeš na agronet i traži pod zajednička organizacija tržišta klikni gore u desnom kutu označeno zelenom piše ti isto to onda ti se otvori Odluke i Zahtijev za potpore e to drugo klikni i onda imaš M1 za vočare M2 za ratare e tu samo pazi ako imaš kakvih povezanih poslovnih subjekata onda moraš ispuniti izjavu te istu potpisati lupiti pečat te istu pretvoriti u zip dartoteku te istu učitati odeš na preuzmi nakon preuzimanja isprintaš taj isti zahtijev potpišeš ovjeriš i onda sve skupa (izjava i zahtjev ) šalješ poštom ili osobno u agenciju ,ukoliko nemaš povezanih subjekata onda klikni samo ikonu npr ako si ratar M2 na ovu na kojoj nemaš ono učitaj to preuzmi kopiraj potpiši ovjeri (ako imaš žig) i isto pošalji ili odnesi u svoju agenciju gdje predaješ potpore ..
Ukoliko nemaš kad uđeš u agronet to ZOT javi se agenciji da ti uključe i pazi na rok ratari 18.04 a vočari ako se navaram 28.04
I da ko tereba izjave može ih naći ovdje Izjave
Prosto ko pasulj bar mislim da je tako ukoliko netko zna nešta više slobodno neka me ispravi ... NAPOMENA: provjerite vi još to s nekim da nebi bilo Boško reko ovo ono a nije to i najeba Boško ni kriv ni dužan
 
Posljednje uređivanje:

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
177
Odlično objašnjeno!

Popunjavao sam prošli put. Sve pregledao osim zajednička organizacija tržišta
 

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
71
Jeli tko ispunjavao zahtjev za preostalu pomoć za žitarice, ne mogu to pronaći u agronetu?
Ni ja je nisam naša, ne sjećam se ni di je bila za istinu .

Da nije sad samo za one koji još nisu u prvom krugu?
Znam da u agronetu se samo izjava uplodala a zahtjev slao poštom! ,u pravilniku piše da oni koji su prošli prvi krug nemoraju raditi upload izjave
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Zovem agenciju da mi otvori zadatak za gtf žutih ploča i klopki za maslinovu muhu, rekla teta da ne treba ništa sada jer imaju puno posla za ispunjavanje novih zahtijeva.
Da ako bude potrebno ce ici kontrola ili ce ono nazvat za zahtjev gtf. Eto, briga manje.
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
229
Ovaj tjedan nema ništa,,,tek sljedeći idu kao odobravanja za PVP hahahah kažu bit će do 15 tog
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
255
Što odabrati:

1. Podnosim Zahtjev za Mjeru 2. Potpora za sektor ratarstva i ostvario sam pravo na potporu sukladno Programu potpore za kompenzaciju rasta troškova proizvodnje u sektoru ratarstva donesenog sukladno Odluci Vlade RH (KLASA: 320-01/23-01/30, URBROJ: 525-06/209-23-8).

ili

2. Podnosim Zahtjev za Mjeru 2. Potpora sektoru ratarstva i potvrđujem udovoljavanje odredbama Pravilnika o provedbi programa državne potpore za proizvođače u sektorima voćarstva i ratarstva (NN 38/24) te pod kaznenom i materijalnom odgovornošću izjavljujem da nemam povezanih poslovnih subjekata. ?

Kako da znam da li sam ostvario pravo kada nema odluke za prijavu u 12. mjesecu? 🤪
 

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
71
Što odabrati:

1. Podnosim Zahtjev za Mjeru 2. Potpora za sektor ratarstva i ostvario sam pravo na potporu sukladno Programu potpore za kompenzaciju rasta troškova proizvodnje u sektoru ratarstva donesenog sukladno Odluci Vlade RH (KLASA: 320-01/23-01/30, URBROJ: 525-06/209-23-8).

ili

2. Podnosim Zahtjev za Mjeru 2. Potpora sektoru ratarstva i potvrđujem udovoljavanje odredbama Pravilnika o provedbi programa državne potpore za proizvođače u sektorima voćarstva i ratarstva (NN 38/24) te pod kaznenom i materijalnom odgovornošću izjavljujem da nemam povezanih poslovnih subjekata. ?

Kako da znam da li sam ostvario pravo kada nema odluke za prijavu u 12. mjesecu? 🤪
Dali si dobio novce za to?
Ako si (nekih 60 eu) onda imaš pravo
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
255
31.1. Hitna mjera 5x Eur/ha...

Valjda u svim zemljama apprrr tako funkcionira...prvo potrosi novce onda pravdaj papirnato...sve transparentno :rolleyes:
 

dalmatinac0210

Novi član
Tu od
29 Stu 2023
Poruka
12
Ja dobio osnovno i pola iznosa gpp plaćanja i preraspodijeljeno tek 15.03. Od 15.11 čeko da kontrola odluči da sam zelen. Znači od 15.11 do 30.06 traju isplate,samo 9 mj 🤣🤣🤣🤣. Ma polako samo vi lagano bitno da plaće idu i doprinosi bez obzira što poljop čekaju sa prođu kontrole ove famozne monitoring koji nije mjerodavan al je neko dobro naplatio monitoring da nam kaže da smo u krivu
Pa normalno. Lopovluk
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
70
Zovem agenciju da mi otvori zadatak za gtf žutih ploča i klopki za maslinovu muhu, rekla teta da ne treba ništa sada jer imaju puno posla za ispunjavanje novih zahtijeva.
Da ako bude potrebno ce ici kontrola ili ce ono nazvat za zahtjev gtf. Eto, briga manje.
Sada kazu tako, a vidjeti cemo kada ce bojati parcele sljedece godine...
 

maneken

Član
Tu od
2 Ruj 2020
Poruka
52
JUCER bio na bankomatu od nove godine do sada sijelo 30 eura za dva hektara vocnjaka.
nista..
Zna li tko kad bi moglabiti lova za mjeru 10. ekoloska gnojidba i unistavanje korova.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
275
Bojim se, da nakon 17.4. za nas više ne bu ničega...možda,za ove " velike igrače" koji se slikaju pod ruku sa ministricom i njonjom...
Sad kaj dobimo,do iduće srijede,dobimo.
Kaj se htjelo postići , sa ovim ponovnim slanjem zahtjeva za pomoć ratarstvu? Pa ne bu nitko odustal od toga. Možda koji deda od 70+g.
Ajmo dalje, dan se ne bu s**bal sam.
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
57
"Isplate za Proizvodno vezane potpore po površini te sve Proizvodno vezane potpore u stočarstvu bit će isplaćene do 15. travnja 2024. godine, u ukupnom iznosu od 70 milijuna eura."

Jel nije to ovo? Izgleda da budu čekali ponedjeljak,zadnju minutu,ako uopće isplate 😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh