• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
124

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,147
A nemože čovjek kupio diplomu nezna koliko je godina studirao 🤣🤣
Pa si računa netreba nama ni poticaja 🤣
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,312
Sad prvo treba povećati plaće ministrima za 40 posto. Posebno ministrici za dobro odrađen posao jer je ona suho zlato. HPK šuti, valjda se spremaju na godišnji. Narod šuti, valjda se i on sprema malo skoknuti na more pa će se onda vidjeti što i kako. Ma ako malo bolje razmislim nismo drugo ni zavrijedili. Narod je rekao svoje.
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
124
Mogu samo reći po četvrti put!
Sutra ja dan D:unsure:!

Malo me brine,ovaj komentar iz linka o gubitku akreditacije za isplatu sredstava od strane EU prema agenciji za plaćanje,ako sam dobro razumio,tu su i fondovi,poticaji i ostalo....
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,312
U Hrvatskoj je registrirano 154.679 opg-a. Ako to nije snaga koja bi mogla riješiti puno gorućih problema onda poljoprivredi i malome poljoprivredniku nije za drugo nego da propadne. Samo nedostaje sloge i dobre organizacije. Ako toga nema onda preostaje samo kuknjava i pitanja bez odgovora kada će biti isplata poticaja.
Stara poslovica veli da na grbavo drvo i koze idu pišat.
 
Posljednje uređivanje:

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
124
U Hrvatskoj je registrirano 154.679 opg-a. Ako to nije snaga koja bi mogla riješiti puno gorućih problema onda poljoprivredi i malome poljoprivredniku nije za drugo nego da propadne. Samo nedostaje sloge i dobre organizacije. Ako toga nema onda preostaje samo kuknjava i pitanja bez odgovora kada će biti isplata poticaja.
Stara poslovica veli da na grbavo drvo i koze idu pišat.
Evo već sam spomenuo postoji
Agrarna stranka popratite
Bio na jednom seminaru gdje smo obišli Tirol,g.Hadžić je bio voditelj i dobro zna kako vani rade i kako je uređeno selo
Na kraju na malim površinama imaju više nego dovoljno i tri generacije žive na domaćinstvu
Nije ni lijevo ni desno nego baš vezano uz agrar,jednostavno prilagoditi uspješan model izvana
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
65
Mene samo zanima da li ce makar uspjeti ovaj tjedan napraviti odobrenja za isplate kao sto su rekli pocetkom ovog mjeseca 😅
 

Ll00

Novi član
Tu od
3 Svi 2024
Poruka
11
09.06. Izbori, 07.06. bi mogla biti uplaćena neka simbolična cifra, svakom pomalo. I nakon toga objava da agencija gubi licencu i ulazi u dvogodišnje razdoblje ponovnog dobivanja licence za isplate.
 

68206245

Novi član
Tu od
6 Svi 2024
Poruka
18
Pa i bit će tako korak ka uništenju malih ,zato su i prepustili olako ministarstvo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ll00

Novi član
Tu od
3 Svi 2024
Poruka
11
A kolega koji je sve sredio u agenciji se ne javlja😝

Malo me brine,ovaj komentar iz linka o gubitku akreditacije za isplatu sredstava od strane EU prema agenciji za plaćanje,ako sam dobro razumio,tu su i fondovi,poticaji i ostalo....
Prebacili su vrući krumpir, sad će se natezat tko je kriv za neisplatu eu novca, novci će se morat vratit, omotnica ide 50% manja. Sve je to čini mi se smišljeno na naš račun. Igraju se s ljudima jer znaju da nema posljedica.
 

atomizer2

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
64
I tako ce nas jos otpasti iz polj.proizvodnje . Ostat ce vise zemlje koja ce nekom doči u ruke
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Neće jadi uspit,,,ne dajte se kolege,bit će naše BLAGO uz nas i bez njihovih eura,,,
 
Tu od
7 Svi 2024
Poruka
9
Zvala sam agenciju,nabrijana gospođa s odjela eko potpora mi je odgovorila da će potpore biti isplaćene u zakonskom roku do 30.6.
Na moje pitanje zašto već nisu isplaćene kaže da pitam u regionalnoj agenciji jer tamo nisu odradili ,i naravno ja ju pitam sto točno nije potpore su za prošlu godinu,sve je već u sustavu,kaze ona pa onda vi dođite radit ovdje ,Rekoh super kad počinjem!?
Znači bezobrazluk na najjače
Mislim da će ovo bit pojeo vuk magare,vraćamo se 15 tak godina unazad kad nisi znao ništa niti kada niti koliko treba biti isplaćeno
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
348
Iz dana u dan,sve ljepše vijesti. Baš prekrasno. 💩💩
Bude se još razmislilo,bar za nas nekakve srednje,da li se bude više uopće prijavljivalo iznad 10 ha. Puno ljudi već to radi. Ne podliježeš nikakvim eko shemama,nit zelenima nit žutima...pa se vi lijepo ***ite po uredima,a plata ide.
I kaj sad? Komoru nije briga,ministar je dabar? A naš uloženi novac? Ja bi bar to natrag.
 
Na vrh