• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
45
Trebalo je 135 eura po hektaru a li zbog nedostatka novca dobilo se oko 60 eura po hektaru. E sad koliko će još biti to samo dragi bog zna!
 

danči1512

Novi član
Tu od
4 Sij 2024
Poruka
6
Kako nemogu? Pa uz svaku česticu koju prijavljuješ pišeš kulturu koju će se sijati, odnosno koja je već posijana u jesen.
Tako je i sad bi bilo suludo za drugi dio koji obećavaju za iste kulture ponovo slati zahtjeve i praviti gužve u agencijama ne kužim poentu toga i čemu toliko papirologije kad imaju uvid u sve 🤷j.. lud zbunjenog
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Pričam se sada sa ovima iz agencije pitam kad krecu sa isplatom druge rate potpora.
Odg gospodine nemozemo vam rec tocan datum ovaj mjesec sigrno 90% smo isplatili u studenom i prosicu. Dobro sam ostao zatecen dok je rekla 90% 🤦‍♂️
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,868
90% od onoga što si dobio u studenome,još znači 10% tih mjera.
Ako imaš proizvodno vezanu potporu,životinje,onda raznorazne mjere,kosci,travnjaci,cvjetne trake,voće,plastenici itd...to nije išlo.
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Zna li itko jesu li išla plaćanja za 71.01.01. Gorsko planinska područja – GPP
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
262
90% 😱😱😱🫣
Lijepo.
Kad ide mjera za stajski gnoj? Prvi put koristimo to.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
193
Mislim da u 5 mjesecu ide stajski gnoj

Pričam se sada sa ovima iz agencije pitam kad krecu sa isplatom druge rate potpora.
Odg gospodine nemozemo vam rec tocan datum ovaj mjesec sigrno 90% smo isplatili u studenom i prosicu. Dobro sam ostao zatecen dok je rekla 90% 🤦‍♂️
Možda 90 posto iz eu a treba još i iz rh proracuna
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
30
U 11 i 12/2023 isplaćeno je 90 % potpora (EU i RH) što se tiče osnovnog, preraspodjeljenog i TUG ova za one kojima su išle isplate. Još je ostalo za isplatu 10 % kao poravnanja. Rata koja se inače isplaćivala u veljači isplaćena je u prosincu. Još su ostale eko sheme tko je prijavio, M10, M11, ekološka... Novi ZPP manja omotnica, ukinuto zeleno plaćanje itd... pa zašto su prosvjedi poljoprivrednika diljem EU
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Zna li netko koliko su ove godine bili iznosi po potporama tj. osnovno, preraspodjeljeno i za gorsko planinska područja?
 

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
21
Mislim da je došlo vrijeme prodati ovce, krave i svinje pa na zemlju saditi lijeske i ostale vočkice....
 

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Boli me briga za potppre, bio sam u mačkarama. Ne želim se ni javljat baš puno na ovoj temi jer malo malo netko od najčešćih komentatora blesne da ovdje komentiraju novi komentatori koji su gladni, žedni i željni. Onda ako netko postavi nekakvo pitanje oni što stalno čačkaju po pravilnicima a starci mu gospodarstvo drže ili žive od potpora pa moraju bit upućeni ga ispljuju da je glup i neupućen i da samo čeka da mu netko nešto uplati na lijepe oči. Onda te upute na neku srodnu temu gdje je puno toga napisano a ništa ustvari nije rečeno osim kuknjave i filozofiranja. Pratim više tema ali zbog takvih nadobudnih pametnjakovića rijetko komentiram. Eto i u plodovima zemlje je onaj u nedjelju rekao da je previše pravila i obaveza natovareno seljaku i da će se između ostalog i zbog toga prosvjedovat a ovdje neki kao da podržavaju izračun i bilježenje omjera koliko je seljak imao u tanjuru a koliko je u šekret ispustio. Poljoprivreda mi je samo za krpanje budžeta i bez nje bi moja obitelj preživjela ali oni koji žive isključivo od toga sami sebe prodaju za judine škude. Odustaju od oranja, svoje tradicije u obradi zemlje ponosu svojih didova i najopjevanijoj i najspominjanijoj operaciji u obradi zemlje za pišljivu šaku eura. Hvala bogu pa sam zaostao, živjeli!
 
Na vrh