• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,125
Za danas je bio najavljen veliki sastanak između HPK i ministarstva poljoprivrede. Gledan stranice HPK, a tamo ni riječi ni slova o tome. Valjda su iz ministarstava obećali da će i naša poljoprivreda procvjetati kada procvjetaju vojkovićevi tulipani.
Pitam se gdje su tu bile kontrole, dronovi, sateliti da je prijevaru moralo ponovno utvrđivati tužilaštvo EU?
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
65
431141565_2457561274446675_1278052504821935064_n.jpg

sa neke facebook grupe...
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,051
Imal za nas koji smo sad ušli u kuću, a radimo od 7 ujutro neke kratke crtice dok ne pročitamo 😔?

Toliko je bole leđa da ne mogu čitati 😩
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,125
Čini mi se da su izbacili obvezu geotargiranih fotografija i da je sada to navedeno samo kao mogućnost ovisno o želji korisnika. I ja čekam da netko napravi sažetak ;) . Ubije me ono da se mijenja riječ iz članka xxx sa novom riječi, a da se stara riječ briše. Nije mi jasno zbog čega ne objave novi izmjenjeni pravilnik u cjelosti nego hebu ljude da spajaju dva pravilnika poput lego kockica.
 
Posljednje uređivanje:

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,051
Ma da. Ubijaju s tim izmjenama pravilnika. Nek ga izmjene i izbaci gotov pravilnik s izmjenama..
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Ja se isto nemogu snaći, jel se može sutra podnijeti zahtjev ili kako su pričali da tek od 25.03.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Mali su ovi kaj imaju vrt i jednu kozu,veliki su svi ostali 😂😂😂
( tak ja čitam po vrtlarskim grupama, kak ljudi misle ako imaju vrt da se bave poljoprivredom 😂😂😂💩)
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Čini mi se da je od 14-24 veljače u javnom savjetovanju bilo pomaganje voćarima. Eto prošlo je 10 dana a od agencije ni traga ni glasa
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Čini mi se da je od 14-24 veljače u javnom savjetovanju bilo pomaganje voćarima. Eto prošlo je 10 dana a od agencije ni traga ni glasa
Ako si sudjelovao sa komentarima danas su poslali odgovore.
 

Najnoviji postovi

Na vrh