• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Jedna zelena, jedna plava i 3 crvene a bilo sve zeleno. Neki dan kad sam se pokušao prijavit na agronet mi je pisalo da je prijava nemoguća zbog održavanja sustava ili nešto u tom smislu. Vjerovatno su unaprijedili sustav pa sad puno bolje radi. Na dvije čestice je pašnjak a ostalo oranica gdje je zaorano za proljetnu sjetvu i sve jednako a boje različite
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
503
Bitno je da oni mijenjaju boje, za to imaju vrimena, a za isplatiti poticaje traju razne kontrole. Evo sad penzionerim a opet daju 160 eura , a nama k.rac , koda nama nije Uskrs i kao da mi nećemo glasovati
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Ee baš to, kao da samo pomoć treba samo njima, treba i nama... Mi koji nemamo nikakva primanja i živimo samo od poljoprivrede čekamo poticaje da bi opstali a oni samo neku siću isplaćuju, to nema dosta ni da gorivo uzmem za sezonu a o drugim troškovima da ni ne pričam... Ovo je sramotno što su dosad isplatili, nisam dobila avansa ni pola koliko sam dobila prošle godine... S time da su neki imali sad uplate za osnovno i preraspodjeljeno a ja nisam ništa još dobila, samo neku mjeru 4 za ovčarstvo i to 130 eura. Prošle godine mi dvaput kontrola bila i sve u redu bilo sa stokom i parcelama i ne kužim ak je sve u redu što ne isplate što moraju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
176
U agronetu imam obavijest da moram platiti članstvo u polj. komori za ovu i prethodne 2-3 godine, kao automatski sam postao član. Nisu se udostojili ni uplatnicu poslati. Kakva iskustava imate sa njima jeli se mora plati
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
503
Bitne su vam boje koje budu 1.11. Po tome ispada da ništa ne triba raditi do 10 miseca.A onda udri
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
43
A vjv je to onda u crvenom jer nova godina je pocela i novi zahtjevi a svejedno poticaji za ekolosku dolaze za 2023 godinu i kome je do nedavno bilo sve u zelenom ili plavom, nekom logikom bi trebali dobiti poticaje…ali u nasoj drzavi za puno stvari nema logike tako da…ne znam sta ocekivati 🥴
 

nino19

Novi član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
18
Nitko ništa. I dalje se ne zna službeno kada će početi isplaćivati eko, tvpv itd., Ne žele konkretno odgovoriti. Postoji samo ona tablica plana isplate, sad je pitanje koliko je mjerodavna.
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Pa ljudi šta vam nije jasno ?
Monitoring je za ovu godinu i tu masa toga još nije ni započela i kad ovi iz agencije čitaju ove komentare"a čitaju" smiju se i govore "koje ovce bez pastira"
Što se tiče potpora...EU je uplatila u proračun još u studenom 2023 kompletan iznos a sad gdje je taj novac to se treba pitati AP i MV,ne,provode se kontrole a one se smiju i možu provoditi u godini za koju je podnesen zahtjev,tj.do 31.12. i kontrole prošle a još traju nekakve administrativne jer se nekome ne da radit,zar vam još nije jasno da su poljoprivrednici nebitni pogotovo srednji i mali,jeste li zaboravili kako je prošlo s mljekarstvom,e pa sad je na redu sve drugo.
Kaže se crkavice od potpora za prošlu godinu,pa to je sve bilo u nacrtu pravilnika i bio je u javnom savjetovanju i tko se protivio ? Nitko! Gdje je tad bila HPK a sad šalju podsjetnike za obvezu plaćanja,pitanje je znaju li oni svoju obvezu?
Imalo bi se tu dosta pisati ali pitanje tko će slušati i šta će se promjeniti samo mislim da je ovoga već dosta!
Sretan vam nadolazeći Uskrs
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,098
Zamalo sam dobil z metlom po glavi.
Velim ja ženi: ¨Vidiš ženo kak nam je dobro, a da mi to ni ne znamo
Ona odmah metlu vu ruke i skoro da je zamahnula prema mojoj glavi.
Kaj pak piješ od jutra ili si se od včera još ne otreznil? Viknula je na mene.
Nisem ni kap okusil, nego sam gledal televiziju gde su to rekli. Probal sam se obraniti.
Bum moral odjaviti televizora, barem dok izbori ne prejdu, inače bi moglo biti svačega na moju štetu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Dečki, tema su (s)poticaji, pustite politiku...za to je (u nekoj mjeri) tema Poljobirtija.
Ove poruke budu prebačene tam.
 

Najnoviji postovi

Na vrh