• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
187
Ma znam da to neće ni ovaj ni sljedeći tjedan,,,pa pitam dal netko zna kad to ide u 5 mjesec
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

maelvi

Novi član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
7
Posljednjih dana Ministarstvo poljoprivrede i Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju primaju brojne upite o terminima isplate potpora iz jedinstvenog zahtjeva. Mnogi nas upozoravaju da preostali dio potpora nije isplaćen do Uskrsa, kako je, navode, obećano. No, tu izjavu nikad nije dao nijedan dužnosnik ili službenik APPRRR-a ili Ministarstva poljoprivrede već je, kako je običaj u ovom mandatu, plan isplata prikazan u obliku prezentacija na sastancima ili putem objava nadležnog tijela - APPRRR-a.
Dosad je isplaćeno 275 milijuna eura. Prema javno dostupnoj obavijesti Agencije za plaćanja, do 15. travnja će biti isplaćeno 70 milijuna eura za proizvodno-vezana plaćanja, a oko 1. svibnja većina novih eko-shema, Dobrobit životinja i Ekološki uzgoj u vrijednosti od 150 milijuna eura. Preostali dio potpora za klimu i okoliš u vrijednosti od 30 milijuna eura će biti isplaćen do 1. lipnja nakon čega će, kao i uvijek dosad, slijediti izravnanja.
Ovo je godina primjene novog sustava zajedničke poljoprivredne politike i novog kontrolnog sustava. U svim zemljama EU došlo je do brojnih dodatnih radnji u administrativnom sustavu i svi smo predložili Komisiji pojednostavljenja kako bismo ubrzali isplate. Dok do njih ne dođe, u obvezi smo, kako bismo sačuvali hrvatsku omotnicu, provoditi sve potrebne radnje prije isplata. Dajemo sve od sebe, osiguravamo i dodatne kredite i nacionalne potpore kako bismo ljudima ublažili probleme i vjerujemo da ćemo u budućnosti osigurati jednostavniji sustav. By ministrica
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Ma ona stalno ima takve izjave kao pokvarena ploča ali ništa od toga ne bude istina,kako je više nije sramota .
Drugi ministri da takve izjave daju i da se ne ostvare bio bi opći rat.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

maelvi

Novi član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
7
I to apprrr objavi da ce isplate biti do 1.5 za te eko shema , eko proizvodnju, a ona taj isti clanak podjeli i napise oko 1.5. Pa to se nezna jeli krenila srati ili pisati a kamoli da li ce biti prije ili poslije
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
E to me smeta što nitko ne reagira na te laži
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Pa naprimjer :biti će isplaćeno do Uskrsa pa sad do 15 a imaju 2 dana a još niko ništa nije dobio.
 

MarkoD

Član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
39
Čekamo svi strpljivo do tada,neka i isplate 15og,samo neka isplate. Ja,kao i mnogi drugi,računam na te novce za daljne investicije. U ponedjeljak ćemo znati jel nas lažu,a ako da onda treba biti naporan i žaliti se svaki dan.
Zbog onog novog sistema crveno/žuto/zeleno su mi kasnili sa isplatom za zemlju dobrih 5 tjedana, zbog jedne čestice od 0,5Ha koja je bila u crvenom(njihovom greškom) a ovih ostalih 15HA sve u zelenom i sada ja neka zbog njihove greške čekam. Poludio sam na to bio, dok nisam počeo dva dana sa žalbama,što telefonom,što mailovima,nisam dobio pare. Čim sam se počeo žaliti,pare odmah na računu i sve čestice zelene,a u kontrolu nisu izašli. 😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
187
Mi sad upravo zvali za ostatak Gpp znate koji odgovor

To nam sad nije prioritet!!!!!!
 

MarkoD

Član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
39
Da pogodim, prioritet su im upisivanja poticaja,sada imaju gužve. Baš se pitam zašto ljudi upisuju poticaje. Pa valjda zato da dobiju novce,a to ne isplaćuju 😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Jutros sve parcele stavili u crveno iako su ove godine već dva puta frezane. Gamad tako misli smanjivati potpore
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
67
za sad je monitoring nebitan... ali ako te brine, lijepo narucis GTF i slikati sve u urednom stanju.

Treba shvatiti da je GTF dvorezi mac, i pravilno koristen moze biti za dobro poljoprivrednika!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh