• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
412
Ima jedan film, iz domaće kinematografije: Čekaj me, ja sigurno neću doći...
Tragikomedija :ROFLMAO:
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
50
Prosle godine je isplata ekoloske bila 28.4. nadajmo se kroz sljedeci tjedan da ce biti..
 
  • Like
Reactions: H&S

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
181
Bože dragi,,,pa da se ne može znati u roku 30 dana dal će bit isplata za tipa Gpp,,,Klopke itd itd pa u 30 dana da ljudi ne znaju dal će bit il ne u dan dva već u 30 dana,,,,tipa kažu 15.05 ide ostatak Gpp-a,,,,od 15.05 do 25.05 ide za Klopke,,itd itd sad može netko opet poslat onu tablicu plana isplate,,,al brate to je rekla kazala,,,!!!!!!!
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Sve lažov do lažova, linčine i neradnici.Još nisu isplatili mjeru 76.01 iako su pare davno osigurane,ali kažu da moraju provjeriti tko je s kim povezan
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Pozdrav forumaši, pitanje nakon ispunjavanja u Arkod za izravna plaćanje treba poslati i poštom?
Nisam dugo predavao znam da je prije bilo uz taksu 20kn, kakva je procedura sada.
Lp
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Poslati poštom,obvezno preporučeno s povratnicom i potpisati se na predviđena mjesta jer ako nema potpisa dobiješ kitu labudovu.
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
181
Pozdrav forumaši, pitanje nakon ispunjavanja u Arkod za izravna plaćanje treba poslati i poštom?
Nisam dugo predavao znam da je prije bilo uz taksu 20kn, kakva je procedura sada.
Lp
Bolje da i nastaviš tako hahahahaha!!!!!!
Zaj....se valjda!?!?!?!?!?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,689
Misljenja sam da neisplata ide namjerno i svjesno da se unisiti i to malo nas koji nesta radimo, zeznuli svinje prvo, otkupna cjena zitarica s polja nikakva, u stalnom je padu, na takav nacin ako nemas neke financijske zaledjine da krenes u sjetvu ili nesta ti si propao, ubili te i niskom otkupnom cjenom i sad s ovime, a znam ih dobar dio koji ceka poticaj da krene u sjetvu ili se zaduzuju i krpaju to s urodom jel nezna kolko je taj gnoj u dvorisitu i kolko tona bude dao na jesen samo za to a to mahom bude pusiona.
Na to se ide.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,122
Ljudi čemu kuknjava? Ja sam zaključio da su svi sretni i zadovoljni. Ako ne svi onda barem većina kojoj odgovara ovakvo stanje i ne bi to mijenjali. Iz RH su otišli oni koji su bili nezadovoljni. Oni koji su ostali šute i ništa ne poduzimaju da dođe do promjena (na bolje). To me podsjeća na jednog susjeda koji je imao psa i stalno ga je tukao, a to jadno stvorenje mu je bilo sve bolje odano. Da li ste primjetili da je netko posebno spominjao poljoprivredu prije izbora? Da li ste možda čuli da se HGK oglasila i da se angažirala u rješavanju problema poljoprivrednika? Što onda očekivati i čemu se nadati? Hebati će nas i dalje i to još više i žešće, a na nama je da budemo odani i poslušni. Još moramo izabrati europarlamentarce koji će brati lovu i prenositi nam nove direktive iz EU. :ppozdrav:
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
207
Neće biti ovaj tjedan ništa, trebalo bi idući ili onaj tamo iza tjedan. Sve je još u pripremi....
Govorim za ekološku
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
163
Poštovani,



isplate za Ekološki uzgoj, Dobrobit životinja te sve Eko sheme isplatit će se do 1. svibnja, a poravnanje računa za sve potpore bit će završeno u zakonskom roku do 30. lipnja 2024. godine.



S poštovanjem,
 

Najnoviji postovi

Na vrh