• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
47
Dal je moguće da je samo jedan član od svih nas danas dobio uplatu .Ili ima još netko ?
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
118
Jedino mi nije jasno od kuda im iznos od 90 eura po hektaru 🫣 ako je to sve onda smo dobro opljačkani 😬 poznavajući naše ministarstvo i agenciju lako moguće...jer omotnica za svaki sektor je fiksna pa ako ima više hektara recipročno se smanjuje iznos potpore..
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
252
Zvao sam ih i pitao kažu da je oko 110 eura ove godine po hektaru,,,ono ostali smo pafff,,,nemam uopće komentara,,,eto to je to još čekam Teške uvjete i ajmo kvragu bar mi!!!!
A ovih 87 točnije eura mi isplao kad sam podijeli sa hektrima koje imamo!@!!
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
154
Kako ja mogu dobiti kad kod nas u agenciji nisu ni unijeli podatke za tvpv, a ni za ekološku...
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
41
Zvao sam ih i pitao kažu da je oko 110 eura ove godine po hektaru,,,ono ostali smo pafff,,,nemam uopće komentara,,,eto to je to još čekam Teške uvjete i ajmo kvragu bar mi!!!!
A ovih 87 točnije eura mi isplao kad sam podijeli sa hektrima koje imamo!@!!
Odobreno je 228 po hektaru,e sad neznam dali ce odjednom ili u 2 puta nemoze biti ispod minimalnog
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
252
Loory dao tebi Bog tako javi mi se sutra kad ti legnu na račun,,,,pa ćemo pisat o tom
 

Najnoviji postovi

Na vrh