• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,312
Jesi siguran da su to proizvodaci oraha kak treba? Ko radi daj mu. Ko neradi uzmi mu. Nadalje ja ako sam vinogradar ne znaci da sam i vinar. Tak da ti te bajke o kojekakim omotnicama padaju u vodu. To je za odabranu ekipu.
Barem sada nije problem ustanoviti činjenično stanje. Imaju snimke iz zraka, a ako ni u to nisu sigurni onda mu mogu dati zadatak da poslika prijavljeni nasad sa kota koje mu oni uvjetuju i da im dostavi slike. Čak nitko ne mora doći na teren pogledati. Sve se može ustanoviti samo ako se hoće.
 

IMTjd

Novi član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
14
Kolege javljaju da je njima jučer ekološka sjela ali neka sića niti 20 eur po ha, tako da me sve strah šta ćemo i mi imati vidjet
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
124
Mislim da je dio parcela u staroj mjeri a dio u novoj, zato je tako.
Barem se nadam 🙈 jer i meni uplatili 20,70 eura 😬😁
 
Tu od
7 Svi 2024
Poruka
9
Tako je, mjera 11 se sada isplaćuje, a tko je u novom razdoblju ili ako vam je dio parcela u novom razdoblju ,mjera 70, to će na odobravanje krajem mjeseca , to su i rekli odavno, i taman će početak lipnja isplata kako je netko i spominjao
 

ivano29

Član
Tu od
20 Velj 2023
Poruka
30
ljudi evo ovako upravo sam pricao u zagrebu i stvar je ovakva stavio sam uvijet da isplate poticaj do 1.6 i da danas bude eko sheme i uspio sam rijesiti danas vam idu eko sheme.. ako uspiju danas rijesiti dobrobit zivotinja do petka ide isplata..

molim cime netkom sjede uplata da mi javi da vidim hoce se drzati dogovora danasnjeg
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
346
Normalno,ja uvijek napišem , makar neki komentirali da kaj cijeli dan buljim u banku...pa buljim. Na mobu mi je , u džepu. Ionak,ta lova ide odmah dalje...
 

ivano29

Član
Tu od
20 Velj 2023
Poruka
30
Ja sam tu novi u grupi i borim se za seljaka i sam sam seljak i radim 90ha zemlje sijem sve usijeve al zelim da ne umru obicaji i da u povijest ne ode mali seljak
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
82
@ivano29 Budimo realni, mali seljak je već odavno nestao. Nas malo šta je ostalo to je ništa danas.
Imam 30 godina i sjećam se u selu gdje sam sada(odakle su mi baka,djed i tata) da je do prije 20 godina svaka kuća u selu imala barem 2-3 krave,svinje,kokoši. Selo je brojalo do 500 krava i imali su mljekaru. Danas selo ima 35 krava od toga su 30 mojih a 5 od susjeda.
Nekadašnje njive zarasle u šikare,ljudi više u selu nema. Ja se vratio prije 3 godine iz inozemstva,kupio imanje u selu ,zemlju,traktor ,konje,krave. Trudim se,učim u pokretu,kupujem i dalje zarasle njive,krčim,ograđujem i to mi nije teško. Ali onda naša vlada obeća poticaje te na kraju ih ne isplaćuju. Vani sam bio super plaćen i bio mi je lagan život,vratio sam se jer se nisam osjećao doma u tuđoj državi i želim provesti još par godina sa ocem,nešto stvoriti. Ali u zadnjih godinu dana se osjećam kao da i ovo nije moja država isto,sve nešto protiv seljaka. Jedino što me smiri je otići na pašnjake gdje su mi goveda i konji,sjesti i družiti se s njima.
 

ivano29

Član
Tu od
20 Velj 2023
Poruka
30
slazem se sa vama.. i znam radio sam i ja vani.. al slazem se i znam to.. al ajmo malo stati sa tim unistrnjem lako je tipkati i neznam sto idemo napraviti nesto da to stane da napravimo nesto za seljaka.. sjedeci nista necemo.. ja sam se pobunio i gospoda mi je obevala za danas isplatu pa ja samo zelim znati dali je sjelo kome il mi obecala laz to me zanima ako je laz idemo dalje sa njima necemo slusati samo pusta obecanja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
272
Ma šta je njima problem dati lažno obećanje kad ih je i ministrica davala i nitko joj nije ništa za to rekao
 

Najnoviji postovi

Na vrh