• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

ivano29

Član
Tu od
20 Velj 2023
Poruka
30
samo cu pitat jel to sada uredu da se.. rete pojedinci tu a jedva cekate uplate kada vam se napise sto sam rijesio i sto mi obecano vi pljujete to mi samo hvala
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
69
samo cu pitat jel to sada uredu da se.. rete pojedinci tu a jedva cekate uplate kada vam se napise sto sam rijesio i sto mi obecano vi pljujete to mi samo hvala
Mozes li nam objasniti kako tocno si ti to rijesio?
 

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
62
Ma to vam je sjelo za ha koje imate po starom. Vidite koliko imate i onda podijelite sa 260
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
731
Ja sam Dabri rekao da učini što i Tolušić. Rekao je da daju ostavke u agenciji ako ne mogu na vrijeme isplatiti, jer je novac na računu. Tada su bile redovite uplate. Kad se sjetim koliko je Tolušić hladnjača vratio sa granice. Svaki tjedan po 2-3 afere sa mesom ili voćem. Poslje toga ništa..kao da je sve ok, ili gledaju kroz prste Vujnovcu, Pivcima i sličnima
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
54
Sjela ekološka
Cca 12e po hektaru.
Ekološku sad puštaju za arkod parcele koje su još uvjek u M 11 za koje nije završilo petogodišnje razdoblje po starom programu. Tako da iznos djeliš samo sa tim hektarima.
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
54
U 2023 je novo razdoblje, osim ako nekom nije završilo 2023. Provjerite sa APPRR om
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
62
Da, riješenje za 2023., tj od 2023. I ja sam tako dobio. Ali je ostalo 10ha po starom i to je sad isplaćeno, za ostale ha nije ništa
 
Na vrh