• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
158
Nemojte biti čudni, fućka se njima na ono što bi mi pisali i slali mail, jedino mogu reagirati na prosvjede.. ali ne bi se čudio da do njih i dođe..
Fućka se Plenkiju i ostaloj ekipi, vjerujte mi, i ovo će brzo puknuti s domovinskim,ali da se vratim na temu, nitko nigdje ne spominje poljoprivredu, seljaka, nego se ubija u pojma s dr glupostima, prvo baby lasanja, sad povećanje plaća ministara itd... definiraj vi koji čekate poticaj odite znate gdje...
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
158
Ovo što se kod nas radi, ovo je živi cirkus...ne spominju se stvarni problemi naše države, ljudi na Baniji, seljak, poljoprivreda...uvoz,izvoz, industrija..nego...sprdačina..dovoljno je samo da kažem kako nam je Drele državni tajnik..
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
122
Zvao danas 016002 780
,zadnji brojevi 991,891,782,783
Nitko se ne javlja
Neki su za iaks,eko,.....
Uglavnom isplate
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
542
Ne mogu se javiti kad previše rade. Da bi imali koncentraciju i telefone su bidni isključili. Osnovni odgoj nalaže da se jave na telefon, a ovime pokazuju kako i koliko drže do seljaka i da oni postoje samo za sebe, kako bi ubirali uhljebničku plaću. Bitno je da njima svakog prvog liže uvećana uhljebnilka plaća, a nama poticaji ne trebaju.
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Odemo malo istrati BLAGO na autocestu par dana da pase pa da se Antun Tun Vujić prošeta donijeti nam koji euro da nas podmititi da maknemo Blago ako je dobio novac a je,,,,nema druge moji ljudi nema druge,,,,,,,
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
122
Ma ništa od autoputa ako se ide onda za ZG!
Ovo je sve drugo daleko ne vidi se iz prve ruke.
Tamo se rješavaju problemi,koju cisternu,malo slame i pedesetak traktora da osjete ugođaj sela!
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
345
Išla googlati...kad ono stvarno ...🤨🤔
 

Prilozi

  • Screenshot_20240522-222614-200.png
    Screenshot_20240522-222614-200.png
    54.2 KB · Pregleda: 48

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
454
1000005581.jpg Svizac, oni "tvoji ekološki orasi uz autoput koje bar da pokose travu oko njih" ipak se kose i održavaju.Slikano jučer u vožnji autoputom.Forum je mjesto gdje svatko ako se drži pravila može objaviti u principu i istinu i laž, da ne kažem "svašta".Stoga evo slike koja potvrđuje da se ovi orasi uz autoput , održavaju , i to je istina.Apel forumašima koji nisu sigurni ,da ipak prije nego pošalju post, promisle, da li je to što pišu istina, a ne "da su od nekog čuli", pa namjerno ili nenamjerno ipak mogu tom čovjeku napraviti neprilike i štetu lažnom objavom i iznošenjem neistinitih informacija.
 
Posljednje uređivanje:

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,616
Od tih oraha nikad nista,kao ni od vecine nasada oraha. Ima izuzetaka,blizu Kutjeva ima nasad oraha,ma milina za vidjeti,veliki,jaki,zdravi,zemlja uredita. Al ovo se vidi iz aviona daje zbog poticaja,slicno kao oni tulipani od Vojkovica. Uzalud baceni novci
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
114
Ja sam vidio jedan takav nasad prije sad već više godina ekoloških orasa.. Pa bolje bih sadnice načupao po šumi.. Naravno kosilo se oko njih.. A to da su to bile certificirane sadnice, papir sve trpi..
Opet kažem da se maknu poticaji i te iste pare se usmjere u sudstvo da trpaju u zatvor te kriminalce onda bi tek imali realne cijene za naše proizvode i kriminalci ne bi imali interes gušiti prave poljoprivredne proizvođače jer pare ne bi bile mukte u poljoprivredi i ne bi umirala ova država.. Još uvijek odlaze cijele obitelji s mog područja.. u Njemačku najviše.. ta djeca se više neće vratiti u Hrvatsku.. tragedija..
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Je al tvoja je kuća tu a ne u Berlinu,,,tvoja majka,,otac,,sin,,kćer,, brat,,sestra su tu,, nek idu od Antun Tuna i one sta je upropastila sve nek njeni idu u DE ne mi kužiš šta je bit!!???
Nije bit da nas oni istjeraju treba njih istjerat mi smo svoj dio pošteno napravili oni ne nego još kriminalno su napravili!!!!!!
 

Ll00

Novi član
Tu od
3 Svi 2024
Poruka
11
Ministarstvo mi je odgovorilo na upit- zakonski rok je do 30.06., i nigdje nije rečeno da će biti prije (makar sam im stavio poveznicu na članak u kojem piše do 01.05.).
Agencija mi nije 3 tjedna odgovorila na upit.
Dva poziva u agenciju, totalno suprotne informacije.
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
116
Zovem sad agenciju i gospođa se javi:
Izvolite pitam kad če te isplatit ostatak poticaja
Odg zakonski rok je 30.06 ali nesta je odobreno nesta ide svaki dan na isplatu.
Pitam šta danas ide pa vjerovatno eko sheme
Moj odg gospođo jel vam mogu nesta rec sit sam i svojih laži netreba mi vaše laži....🤣
 
Na vrh