• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
229
Sjelo danas 93e za mliječne krave koje nemam.
Imam sustav krava tele,a mliječne mi je bedrenica prije 3 godine "potamanila".
Ne brini, tražit će oni da to vratiš i to sa kamatama. Govorim iz iskustva. Ovo što treba ti nikad neće dati,a ovo što si zabunom dobio moraš vratiti
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
158
Sve što krivo isplate traže nazad, meni su neke godine uplatili za jednu junice više nekakvu potporu i tu siću tražili nazad...
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
124
Ovo iskreno prelazi već u totalni bezobrazluk... Dobrobit životinja nije plaćena ( uzorci krmiva plaćeni morali biti odmah), ekološka nije plaćena ( račun nadzora morali platiti), stajski gnoj nije plaćen ( uzorci zemljišta plaćeni i zeolit)..
Leasing strojeva plaćati moramo...
Zemljište održavati moramo... Gorivo kupiti moramo... Doprinosi i hladan pogon platiti moramo... Uveden monitoring, kontrola prošle jeseni, izbacivanje crvenih parcela...
Koji k... Onda sada kontroliraju? Obrasci predani do 31.12, sto ih toliko dugo unose? Čisto sumnjam, mislim da je nesto drugo posrijedi...
Jadni smo mi narode, ispada da tražimo i zovemo za milostinju a ne za ono sto smo odradili po njihovim uvjetima i pravilnicima 😵‍💫
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
454
Od tih oraha nikad nista,kao ni od vecine nasada oraha. Ima izuzetaka,blizu Kutjeva ima nasad oraha,ma milina za vidjeti,veliki,jaki,zdravi,zemlja uredita. Al ovo se vidi iz aviona daje zbog poticaja,slicno kao oni tulipani od Vojkovica. Uzalud baceni novci
Pišeš i objavljuješ svašta, dobro što si anoniman, pa te dotični ne može tužiti....No pitanje za administratora bi bilo, Kako zaštititi forumaše od namjernog širenja dezinformacija, neistina i laži? Očito sam dokazao da tvoj objavljen post nije istinit.
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Pišeš i objavljuješ svašta, dobro što si anoniman, pa te dotični ne može tužiti....No pitanje za administratora bi bilo, Kako zaštititi forumaše od namjernog širenja dezinformacija, neistina i laži? Očito sam dokazao da tvoj objavljen post nije istinit.
Biće o tebi pisa hahaha!!!!!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,616
Pišeš i objavljuješ svašta, dobro što si anoniman, pa te dotični ne može tužiti....No pitanje za administratora bi bilo, Kako zaštititi forumaše od namjernog širenja dezinformacija, neistina i laži? Očito sam dokazao da tvoj objavljen post nije istinit.
Jesi mozda i ti proizvodac oraha? Sto si se toliko zakacio? Poanta je da od 90% oraha posadenih u 10-12 godina nikad nista nece biti. A more love potroseno.
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
82
Fuckas takve poljoprivrednike. Imam ja susjeda, nekada drzali puno ovaca i koza,prije 5+ godina izbacili njih a na njihove pasnjake posadili EKO lješnjake i ogradili sa armaturnom žicom. 5 godina a nisu ni 1,5m visoki, vidim da tu i tamo prskaju nečime,malčiraju/flaksaju jednom mjesečno a ploda nema. I to ti je poljoprivrednik 😂
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Brajo moj šta Apprrr napravi od nas postali smo i mi njihovi kontrolori (ne pravdam one koji uzimaju poticaje a nemaju blago,,hektare itd,,,bas suprotno uzet bi im šta to ne održavaju propisanim mjerama da me se krivo ne shvati)al sve je to zasluga onih koji se jave nadrkani na službene telefone i kažu (kad budu poticaji biti će)ko da si im uzeo njihove a ti jadni poljoprivredniče čekaj dal je ona baba u uredu dobre volje pa da ti nešto obeca da ti dan bude lipsi premda i sam znaš da neće biti još dugo ništa od uplata, ,
Ukratko loše loše i jadno tj SRAMOTNO PONASANJE
 

hk27

Novi član
Tu od
8 Svi 2024
Poruka
10
Ja nisam još dobio za leguminoze a prije 2 tjedna mi kao odobreno
Probaj opet nazvat pa ce ti reci da nije odobreno..
Mene tako lazu vec 3 tjedna.. jedan dan kazu odobreno a sutra opet nije..
Jucer zvao kazu traju jos kontrole za eko sheme i bit ce do pocetka 6 mj
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
272
Probaj opet nazvat pa ce ti reci da nije odobreno..
Mene tako lazu vec 3 tjedna.. jedan dan kazu odobreno a sutra opet nije..
Jucer zvao kazu traju jos kontrole za eko sheme i bit ce do pocetka 6 mj
Ma skužio sam sve ali eto kad netko napiše da je dobio ponadam se i ja.Da mi netrebaju novci nebi gledao ništa prije 30.06. ali mi trebaju pa
 

hk27

Novi član
Tu od
8 Svi 2024
Poruka
10
Ma skužio sam sve ali eto kad netko napiše da je dobio ponadam se i ja.Da mi netrebaju novci nebi gledao ništa prije 30.06. ali mi trebaju pa
Vjerujem.. tako i ja isto
Zadnja postena uplata mi bila u 12mj
U 3 dobio nekih 400e..
Ono u prvom sto je islo za kompenzaciju troskova nisam dobio. Nitko ne zna zasto.. U agenciji u Brodu kazu da je zagreb nesto zeznio zoves u zagreb oni samo kazu da budem strpljiv da cu dobit.. i eto.. ne mozes im nista
 
Na vrh