• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
158
Ovaj scenarij oko isplate poticaja za 2023. je odavno smislen, a krenuo je s moniteringom u 11mj. Tko god ima u crvenom tom se nije isplaćivalo, itd, itd...
Sad će nam produžiti isplatu do 30.09.
Jadan smo mi narod pa mogu s nama kako hoće, da se netko pokrene od nekakvih službi u kontrolu rada ministarstva poljoprivrede, bilo bi tu svega i svačega. Kad bi ja vama pričao kakve sve ljage rade po tim ministarstvima od jedno dr pa do zadnjeg vi ne bi mogli vjerovati. Ovo je sprdačina od naše države.
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
122
Ja nisam imao ništa u crvenom!
Ajde da se zakomplicirala jedna mjera, a po komentarima je strašno
Meni 3
Pvp,muk,eko
0 e
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,312
Pitam se samo tko je u stanju organizirati prosvjede? Tko bi na njima učestvovao? Shvatili su vladajući sa kime imaju posla i zato im je poljoprivreda zadnja rupa na svirali. To može odrađivati i DP, nije ni bitno kako jer refleksije neće biti. Oni koji očekuju da im bude bolje odmah pravac Irska ili skandinavske zemlje.
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
124
Dobio upravo odgovor : još u administrativnoj kontroli... Kad će završiti nitko ne zna 😵‍💫 uglavnom isplate nema do daljnjega.. Pitam kako je moguće da smo svi u administrativnoj? Kazu puno je zahtjeva 🙈😁
 

atomizer2

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
64
Ma lažu jer svaki dan nesto drugo je izgovor. Pa sta bi takva administracija radila da ima poljoprivredu reda veličine jedne Kine. Jebote a mi mala zemlja pa se nemoze napraviti reda među par tisuca seljaka.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
542
Šta ćeš im pisati, kad znaš odgovor: bit će plaćeno u zakonskom roku
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,312
Misliš Plodove zemlje na državnoj televiziji? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:Kolege moji dobri. Nema bune bez vila i motike. Pisanje, čačkanje, jamranje i kukanje po forumima.... to vam je kak da medveda slamkom nastojite natjerati u bijeg. Samo kaj bune i revolucije dižu gladni, oni kaj više nemaju kaj izgubiti. A svemu tome fali još i Matija Gubec. Oni začesani, nalickani u reklecima i kravatama sigurno nisu takvi. Ni da puste brčine ne bi mu bili ni blizu.
 
Posljednje uređivanje:

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
122
Ima opet članak u Nac...od 25.5
Nekako nije baš obećavajući
Brka i zbrka,neznam da kad nema para nevalja,kad ima nemogu se podijelit.
Izgleda da trebamo nekog" Švabu" da nas porihta,da se zna kako kada,za što....
Sami sebi loši gospodari
 

Najnoviji postovi

Na vrh