• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
394
Ćemo vidimo....
 

Prilozi

  • Screenshot_20240619-224026-254.png
    Screenshot_20240619-224026-254.png
    119.6 KB · Pregleda: 84

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
65
Jel se ova prva rečenica tj.isplata 70 posto odnosi samo na eko sheme ili i na prvi dio rečenice tj.osnovno,prerapodjeljeno...ili smo za osnovno dobili sve?
 

mmpoljo

Aktivni član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
100
isplata 70%
PRovski zvući dobro, ali je toliko neprecizno da nitko sa sigurnošću ne može reći što su točno rekli.
Kod mene je osnovno i sve osim IAKSa na ~90% (eko sheme, ako ide minimum, su onda kompletno isplačene).
PPO 100%, fali ekološki uzgoj i KFK.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
394
@sanjak zato sam i stavila ovaj odlomak,jer mi baš nije jasno 🤷
Ako netko zna pojasniti,ja se uopće ne bum ljutila 😇
Dok to veliš nekome iz grada ili tko nema doticaja sa tim, ne vjeruju...
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
77
Znaci “kao” sutra je taj dan..ajde bas me zanima hoce li to sutra sjesti ili sutra tek pustaju taj novac prema banci pa dok se to sprovede bit ce do kraja sljedeceg tjedna 😅
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
71
Tvpv ako ne sidne sutra sist ce u pon il uto najdalje tako receno
A za ekolosku nemogu nikoga dobit na telefon
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
165
Meni je sad sjelo 200e za raznolikost usjeva, pbz, a jedna inf sutra neće eko nego izvorne zaštićene tko je predao obrazac..
 

govedaarzano

Novi član
Tu od
21 Svi 2024
Poruka
6
Ovo je taj bezobrazluk domaćeg aparata, a onda kad netko iz očaja napravi nešto tragično, onda se čude i prave nevini... Napisali su 70% isplaćeno... 70% čega? Samo obmanjuju javnost, prave nas budalama. Ja nisam dobio ni 40% osobno. Zašto nemaju ni malo obraza ni morala pa ako treba priznati nema se novaca ili ne možemo stići obraditi

Evo sjelo za ekstenzivnu ispasu PBZ
Koliko je po hektru uplata?
 

Najnoviji postovi

Na vrh