• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
25
Pozdrav.
Danas uz obavjest o košnji livada, pašnjaka itd... je rok do 15.07.
Sve smo uredno pokosili, a dvije parcele su crvene, ostale zelene. Moramo li slikati ili zvati agenciju za provijeru ?
Hvala.
 

ferrari

Novi član
Tu od
13 Srp 2024
Poruka
5
Pozdrav svima,
novi sam na forumu ujedno hvala administratoru na prijemu.
Zanima me kao i većinu na ovom blogu NE isplata potpora. Ja nisam dobio ni centa za MUK (mehaničko uništavanje korova) imam malo više od dva hektara površine.
Bio na predavanju, predao u agenciju ispunjen obrazac za koji su mi rekli da je u redu.
Ima li još netko poput mene, ili neki znalac trebam li se čemu još nadati.
Ostaje li meni ona stara izreka;
Čekaj mago da trava naraste.
 

Jay_d

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2022
Poruka
102
Sta vise da pokosim? Ili da odustanem od mjere? A sve parcele do sada bar 3 a neke i 4 puta pokosene.
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
65
Kod mene sve pokoseno a sve parcele u crvenom i plavom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
118
@Loory i kod mene svi pašnjaci uredno pod pašom,uredni,svi crveni, a imam i TVPV livada isto pod crvenim.
Ne znaju oni sta rade...
Necu se uopce zamarati, reagirati cu kada kazu da nije uredno,pa neka dodu u kontrolu,do tada ovaj agronet monitoring ne treba gledati.to niš ne štima
 

Jay_d

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2022
Poruka
102
Zasto 4 puta? Ja ne kosim trajni nasad kad trava bude gusta i preko koljena.
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
186
Tri od pet parcela u crvenom, a sve su pokošene već dva puta, bale maknute. Jel ih je tko zvao vi što ste u istoj situaciji?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,474
Mene ne zanima da li ih je tko zval. Mene više zanima da li je netko zval i riješil problem oko neisplate?
Čini mi se da svi zovu, ali nitko ne rješava ništa. Odgovori su: isplate još traju, administrativne kontrole još u tijeku, imajte strpljenja..... i drugi slični odgovori koje zaposlene djelatnice izgovaraju. Te odgovore valjda imaju napisane i unaprijed pripremljene od svojih nadređenih.
Koliko je zvanje efikasno zaključite sami. I mene zove žena, a ja se stisnem vu podrumu iza lagva i mislim si zovi ti samo zovi.
 
Posljednje uređivanje:

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
59
Pozdrav.
Danas uz obavjest o košnji livada, pašnjaka itd... je rok do 15.07.
Sve smo uredno pokosili, a dvije parcele su crvene, ostale zelene. Moramo li slikati ili zvati agenciju za provijeru ?
Hvala.
Trajni travnjaci, livade, pašnjaci do 15.09.2024., privremeni travnjaci ( DTS... oranice... ) su do 15.07.
 
Na vrh