• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
25
Pozdrav.
Danas uz obavjest o košnji livada, pašnjaka itd... je rok do 15.07.
Sve smo uredno pokosili, a dvije parcele su crvene, ostale zelene. Moramo li slikati ili zvati agenciju za provijeru ?
Hvala.
 

ferrari

Novi član
Tu od
13 Srp 2024
Poruka
2
Pozdrav svima,
novi sam na forumu ujedno hvala administratoru na prijemu.
Zanima me kao i većinu na ovom blogu NE isplata potpora. Ja nisam dobio ni centa za MUK (mehaničko uništavanje korova) imam malo više od dva hektara površine.
Bio na predavanju, predao u agenciju ispunjen obrazac za koji su mi rekli da je u redu.
Ima li još netko poput mene, ili neki znalac trebam li se čemu još nadati.
Ostaje li meni ona stara izreka;
Čekaj mago da trava naraste.
 

Jay_d

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2022
Poruka
100
Sta vise da pokosim? Ili da odustanem od mjere? A sve parcele do sada bar 3 a neke i 4 puta pokosene.
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
65
Kod mene sve pokoseno a sve parcele u crvenom i plavom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
118
@Loory i kod mene svi pašnjaci uredno pod pašom,uredni,svi crveni, a imam i TVPV livada isto pod crvenim.
Ne znaju oni sta rade...
Necu se uopce zamarati, reagirati cu kada kazu da nije uredno,pa neka dodu u kontrolu,do tada ovaj agronet monitoring ne treba gledati.to niš ne štima
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,431
Mene ne zanima da li ih je tko zval. Mene više zanima da li je netko zval i riješil problem oko neisplate?
Čini mi se da svi zovu, ali nitko ne rješava ništa. Odgovori su: isplate još traju, administrativne kontrole još u tijeku, imajte strpljenja..... i drugi slični odgovori koje zaposlene djelatnice izgovaraju. Te odgovore valjda imaju napisane i unaprijed pripremljene od svojih nadređenih.
Koliko je zvanje efikasno zaključite sami. I mene zove žena, a ja se stisnem vu podrumu iza lagva i mislim si zovi ti samo zovi.
 
Posljednje uređivanje:

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
59
Pozdrav.
Danas uz obavjest o košnji livada, pašnjaka itd... je rok do 15.07.
Sve smo uredno pokosili, a dvije parcele su crvene, ostale zelene. Moramo li slikati ili zvati agenciju za provijeru ?
Hvala.
Trajni travnjaci, livade, pašnjaci do 15.09.2024., privremeni travnjaci ( DTS... oranice... ) su do 15.07.
 
Na vrh