• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
390
Jadno je sve ovo. Ja ne vjerujem da se možemo okupiti ,jer uvijek će biti onih koji " znaju nekoga".
A građanima iz grada je " sve skupo" . I nama je,ali nas nitko niš ne pita.
 

ŽeljkoLika

Novi član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
5
Ja zvao danas i opet isto kazu,cekajte i cekajte. Sve sto je odobreno vam je i isplaceno,a fali mi nekih 15ak tisuca eura u odnosu na proslu godinu. Dali mi kontakt broj da zovem nekoga,ali taj netko se naravno ne javlja nikako
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
290
Jel zna tko šta je sa onom mjerom za spas mlječnog govedarstva što smo podnosili zahtjev prije 2 mjeseca?Kad bi to trebalo biti?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,622
Ljudi pa sto vam je? Izbori prosli,rupa ogromna u proracunu. Korona i Slava Ukrajini doslo na naplatu,turizam vjerojatno manji od ocekivanog. I sad bi vi da se oni sekiraju oko nesta poticaja? Negdje u proljece u jednom postu sam napisao da nas ceka brutalna jesen i zima. Rezat ce se jako i jako ce se poskupljivati sve. Tako da si planirate proizvodnju bez poticaja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh