• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
390
Jadno je sve ovo. Ja ne vjerujem da se možemo okupiti ,jer uvijek će biti onih koji " znaju nekoga".
A građanima iz grada je " sve skupo" . I nama je,ali nas nitko niš ne pita.
 

ŽeljkoLika

Novi član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
5
Ja zvao danas i opet isto kazu,cekajte i cekajte. Sve sto je odobreno vam je i isplaceno,a fali mi nekih 15ak tisuca eura u odnosu na proslu godinu. Dali mi kontakt broj da zovem nekoga,ali taj netko se naravno ne javlja nikako
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
290
Jel zna tko šta je sa onom mjerom za spas mlječnog govedarstva što smo podnosili zahtjev prije 2 mjeseca?Kad bi to trebalo biti?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,622
Ljudi pa sto vam je? Izbori prosli,rupa ogromna u proracunu. Korona i Slava Ukrajini doslo na naplatu,turizam vjerojatno manji od ocekivanog. I sad bi vi da se oni sekiraju oko nesta poticaja? Negdje u proljece u jednom postu sam napisao da nas ceka brutalna jesen i zima. Rezat ce se jako i jako ce se poskupljivati sve. Tako da si planirate proizvodnju bez poticaja.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,205
Ljudi pa sto vam je? Izbori prosli,rupa ogromna u proracunu. Korona i Slava Ukrajini doslo na naplatu,turizam vjerojatno manji od ocekivanog. I sad bi vi da se oni sekiraju oko nesta poticaja? Negdje u proljece u jednom postu sam napisao da nas ceka brutalna jesen i zima. Rezat ce se jako i jako ce se poskupljivati sve. Tako da si planirate proizvodnju bez poticaja.
Jel budu i naši proizvodi poskupjeli, tipa: kukuruz, pšenica, stoka, mlijeko?
Ili bude poskupjelo samo u trgovinama, oca im pokvarenoga.
Ovo s kruhom mi nije jasno, pšenica vec dvije godine pod ništ, a on košta kao i dok je pšenica bila duplo skuplja.
Pa ko tu koga nateže, ne znam.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,143
Jel budu i naši proizvodi poskupjeli, tipa: kukuruz, pšenica, stoka, mlijeko?
Ili bude poskupjelo samo u trgovinama, oca im pokvarenoga.
Ovo s kruhom mi nije jasno, pšenica vec dvije godine pod ništ, a on košta kao i dok je pšenica bila duplo skuplja.
Pa ko tu koga nateže, ne znam.
Kažu poskupjeli su energenti i rad pa ne mogu spustiti cijenu kruha
 

Najnoviji postovi

Na vrh