• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

veksi8

Novi član
Tu od
20 Ožu 2024
Poruka
2
Za eko shemu 31.03.Intezivirano održavanje ekološki značajnih površina ni centa mi nije isplačeno za proizvodnu 2023 godinu. Jel ima još tko da mu nije plačeno..Ako bu trebalo ide žalba pa tužba nakon odluka za 2023.g
 

Željo

Novi član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
17
Imam ja kojem nije isplacena PVP za ovce za 2023 godinu. Jutros dobijem odgovor od uprave veterinarstva gdje pise da niti ja niti oni nisu napravili nikakav propust i da je sve po zakonu i da nema razloga da mi se ne isplati potpora. Ja proslijedim mail agenciji i nakon toga ih nazovem. I zenska mi se javi i napadne me da nju ne zanima sta je tko napisao i zavrsimo tako razgovor. Evo sta napraviti ljudi moji
 

veksi8

Novi član
Tu od
20 Ožu 2024
Poruka
2
Imam ja kojem nije isplacena PVP za ovce za 2023 godinu. Jutros dobijem odgovor od uprave veterinarstva gdje pise da niti ja niti oni nisu napravili nikakav propust i da je sve po zakonu i da nema razloga da mi se ne isplati potpora. Ja proslijedim mail agenciji i nakon toga ih nazovem. I zenska mi se javi i napadne me da nju ne zanima sta je tko napisao i zavrsimo tako razgovor. Evo sta napraviti ljudi moji
I ja sam jučer imao razgovor tj sami su me zvali iz centralne agencije jer sam im još u 7 mj reklamirao da nisu isplatili za eko shemu 31.03.Najprije mi jučer tvrdi da mi fali 0,08ha EZP-a i tu završi razgovor.Neki dan sa stručnim savjetnikom zbrajao pa jučer ponovo zbrojim sve i vidim da imam 10% ekološki značajnih površina i ponovo ju nazovem i onda veli da nisu kod podnošenja zahtjeva sva obilježja krajobraza zbrojili.Pa da sad nazovi regionalnu agenciju da idem slikat živice za 2023:ROFLMAO: a več ide isplata avansa za 2024.Ništa idu joj sad slike.. živice su još tam tj već 20godina
 

Prunus

Član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
34
Za utjehu, ni nama nije ništa od žutih ploča isplačeno za 2023. Poslala sam jučešesti mail
Za eko shemu 31.03.Intezivirano održavanje ekološki značajnih površina ni centa mi nije isplačeno za proizvodnu 2023 godinu. Jel ima još tko da mu nije plačeno..Ako bu trebalo ide žalba pa tužba nakon odluka za 2023.g
Ni nama ništa za žute ploče za 2023...
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
96
Bio sam toliko fin na pozivu,da je i teta jako ljubazna bila .Provjerila sve parcele,sve je u zelenom i sve ok.Ja pitam pa gdje je zapelo sada ,kaže nije i idući cjeli tjedan ide isplata,puštaju dio po dio . Eto ljudi
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
96
Ma znam, samo et čovjek se uvijek tješi nečime. Sve u svemu opet su slagali džabe ti i što je sve zeleno kad ništa od para kad je rečeno.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh